google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Astroloji

 

 

 
Akrep (04.08.2020)
Bugün maddi yönde harcamalarınız planladığınızdan daha fazla olabilir. Aniden ortaya çıkan ödemelere karşı daha çevrenizden yardım alabilirsiniz. Kendinizi duygusal anlamda huzursuz ve gergin hissedebilirsiniz. Uzun zamandır ilişkilerde sorun yaşayan biriyseniz bitiş kararları alabilirsiniz. Ve bunun için bir mücadele sürecine girebilirsiniz. Hislerinize güvenin ve iyice düşünüp bunun için adım atın.
 
Aslan (04.08.2020)
Önünüze gelen fırsatları değerlendirip önemli finansal kazanımlar elde edebilirsiniz. Ancak gelecek kaygısıyla yanlış adımlar atmamaya gayret etmelisiniz. İlişkilerinizde egonuzu yenmeyi öğrenmelisiniz. Artık siz geçmişteki siz değilsiniz. Yeni bir yol çizmenin tam sırası. Kendinize güvenin ve harekete geçin. Bu yenilik sizin kendinize olan güveni tazeleyecektir.
 
Balık (04.08.2020)
Sosyal ilişkilerinizle ilgili bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden kendinizi savunmanız gerekebilir. Geçmişten beri süregelen dargınlıkları sona erdirmek için bir adım atmanız yeterli olabilir. Negatif olan insanların yaklaşım tarzlarını ciddiye almamalısınız. Kendinizi olaylardan soyutlamayı öğrenmelisiniz. Hayatınızın enerjisini çeken değil tam tersine enerjinizi arttıran insanları hayatınıza dahil edin. Rekabetleri büyütmeyin.
 
Başak (04.08.2020)
İdealleriniz için mücadele vermekten vazgeçmemelisiniz. Geçmiş alacaklarınızı alarak yeni hedeflere doğru ilerlemeniz sandığınızdan daha da kolay olabilir. Beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Sosyal çevre ilişkilerinizde yalan haberlere ve gerçek dışı olaylara dikkat etmelisiniz. Bugün sizi geçmişte üzen dost gibi görünen kişileri aklınıza getirebilirsiniz. Bunları tekrar hatırlayarak kendinizi üzmeyin.
 
Boğa (04.08.2020)
Bugün önemli bir sorununuzun üstesinden gelebilirsiniz. Beklediğiniz olaylar beklemediğiniz yönde pozitif bir gelişme sağlayabilir. Bu yüzden önünüze çıkan fırsatları iyi değerlendirin. Geçmişten kalan bitirilmemiş işlerin üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Kendinize olan güveninizi bugün koruduğunuz sürece yeni işlere de başarı ile imza atabilirsiniz. 
 
İkizler (04.08.2020)
İş projelerinizi yürüttüğünüz kişilerle gergin ortamlarda bulunmamaya özen gösterin. Hakkınızda aldıkları kararlar sizi hemen gerginleştirmesin. Şartlar henüz net değil siz sabrınızı koruyun. Bugün kendi isteklerinizi bir kenara bırakarak toplumsal konularla ilgilenmek sizi daha huzurlu hissettirebilir. Pratik çözümler size başarı getirecektir.
 
Koç (04.08.2020)
Kariyerinizle ilgili yürüttüğünüz süreçlerde otorite figürleri ile bazı problemli durumlardan geçebilirsiniz. Bu durumlar size çok şey öğretecektir. Unutmayın her zorluk sizin kendinizi aşmanız için birer fırsattır. Sorumluluklarınızın artık sizin üzerinizde bir yük şeklinde olması sizleri yeni çözümlere sürükleyebilir. Çözüm esnasında önünüze çıkan engelleri aşarak sonuca doğru ilerlemelisiniz.
 
Kova (04.08.2020)
Sabırlı olmanız ve sessiz kalmanız gereken konular içinde olabilirsiniz. Olayları daha akış içinde değerlendirmeli ve ön yargılardan uzak durmalısınız. Maddi konularla ilgili beklediğiniz gelişmeleri yakalayabilirsiniz. Önemli bir iş projesi hayatınıza dahil olabilir. Biraz fazla mesai yapmanız gerekebilir. Finansal ilişkilerinizi riskler üzerine kurmamalısınız.
 
Oğlak (04.08.2020)
Bugün vereceğiniz kararlar sizleri kariyer alanınızda önemli bir serüvene ilerletebilir. Kendi içinizde çözemediğiniz bazı sorunları partnerinizle paylaşmanız size iyi gelebilir. İlişkilerde güç dengesini oluşturabileceksiniz. Yeni başarılara doğru cesaretle adımlar atmaktan çekinmeyin. Aşk hayatınızda güçlü etkileşimler ve başlangıçlar ruhunuzu besleyecektir. Başlamak için tam zamanı, hadi harekete geçin.
 
Terazi (04.08.2020)
Hayatınızda duygusal yönde bir sıçrama dönemi yaşayabilirsiniz. Yalnız kalmak isteyebilir ya da geçmişten bu yana yaşadığınız olayları gözden geçirebilirsiniz. İkili ilişkilerde egonuzun sözünü dinlemekten vazgeçmelisiniz. Ne kadar haklı olsanız da geri çekilebilmeyi bilmelisiniz. Bazen haklı olduğunuz halde susmakta bir duruştur. Duruşunuzu değiştirin.
 
Yay (04.08.2020)
Bugün kendinizi duygusal anlamda tahammülsüz hissedebilir ve bu yüzden insanlara karşı biraz mesafeli kalmak isteyebilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte ısrarcı olmayın. Eş veya partnerinizle fikirsel ayrılıklar yaşamanız söz konusu olabilir. Ortak konularınıza saygı göstermeyi öğreniyor olacaksınız. Ya da artık bazı konularda ısrarcı olmamanız gerektiğini fark edeceksiniz. Hayatınızı kolaylaştırın.
 
Yengeç (04.08.2020)
Duygusal anlamda yaşadığınız yorgunluk yüzünden ilişkilerinizde bazı hızlı kararlar alabilirsiniz. Çevrenize sürekli ne yapmaları gerektiğini söylememelisiniz. Eski ilişkilerinizden kaynaklı ortaklı olduğunuz bazı işleriniz size tekrardan maddi sorunları önünüze getirebilir. Bu duruma artık bir son vermek isteyebilirsiniz. Finansal ve hukuki süreçleriniz başlayabilir. Bu süreçte moralinizi yüksek tutmalısınız.

 

 

 

Haber Yazılımı