Haber
12 Haziran 2019 - Çarşamba 14:12 Bu haber 27045 kez okundu
 
KÜLTÜR Haberi

Zonguldak’ta "İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası” dolayısıyla iş sağlığı ve güvenliği kültürü oluşmasına katkı sağlamak amacıyla ilkokul ve ortaokul öğrencileri arasında yarışma düzenlendi.
Yarışmada  Alaplı Ahmet Zeki Atalay Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Sudenur Yüksel kompozisyon dalında il birincisi olurken, yine aynı okuldan 8. sınıf öğrencisi Muhammed Boran Akkaya ise şiir dalında il ikincisi oldu. 
Alaplı Milli Eğitim Müdürü Cevat Çevik, derece elde eden öğrencileri tebrik etti.
Çevik,  “4-10 Mayıs tarihleri arası "İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası" olarak kutlanmaktadır. Hafta kapsamında iş sağlığı ve güvenliği kültürü oluşmasına katkı sağlamak amacıyla Zonguldak İli geneli İlkokul ve ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen yarışmalarda İlçemizden 2 öğrencimiz dereceye girmiştir. Ortaokullar arası kompozisyon dalında, Ahmet Zeki Atalay Ortaokulu 8. sınıf öğrencimiz Sudenur Yüksel il birincisi olmuştur. Ortaokullar arası düzenlenen şiir dalında Ahmet Zeki Atalay Ortaokulu 8. sınıf öğrencimiz Muhammed Boran Akkaya il ikincisi olmuştur. Öğrencilerimize ödülleri 12 Haziran 2019 tarihinde Zonguldak Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenecek törende verilecektir. Öğrencilerimizi ve okulunu tebrik eder, başarılarının devamını dilerim” dedi.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı