Haber Detayı
16 Mayıs 2016 - Pazartesi 10:37 Bu haber 5490 kez okundu
 
Zonguldak Kömürspor’un yıllardır beklediği şampiyonluk Çanakkale Şehir Stadında yapılan Kızılcabölük karşılaşmanın ardından nihayet kazanıldı.
GÜNDEM Haberi

Maçın başladığı dakikalarda Çanakkale’yi şampiyonluk adına fethetmeye giden takım ve taraftarlar şehit haberi ile büyük üzüntü yaşadı.

Yaşadığı üzüntüye rağmen yıllardır özlenen tabloyu oluşturabilmek için ne futbolcular ne de taraftarlar amaçlarından vazgeçmeyip 2-1’lik galibiyetle şampiyonluğu kazandı.

Hakkari’nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde PKK’lılarla girilen çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Tunahan Kartal'ın cenazesi öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Ereğli İlçesine gönderilecek.

Piyade Uzman Çavuş Tunahan Kartal'ın annesi Bağdagül Bozkurt’un yüreği yanıyor.

Sıra, Hakkâri’nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde PKK’lılarla girilen çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Tunahan Kartal'a veda etmeye, şampiyonluğu kendisine armağan etmeye geldi.

Haydi, Zonguldakspor takımı ve taraftarları. İkinci görev bizleri bekliyor. Şehidimize şampiyonluğu armağan, Şehit annesinin acısını paylaşarak gönlünü fethedelim. Tıpkı Çanakkale gibi.


 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Yorumlar
Haber Yazılımı