google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
28 Nisan 2020 - Salı 12:54 Bu haber 1594 kez okundu
 
IWD’20 ZONGULDAK ONLİNE OLARAK DÜZENLENDİ
EĞİTİM Haberi
IWD’20 ZONGULDAK ONLİNE OLARAK DÜZENLENDİ

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Bilişim Takımı, ZBEU DSC (Developer Student Club) ve Zonguldak WTM (Women Techmakers) ortak girişimleri ve Karaelmas Siber Güvenlik Uygulama ve Araştırma Merkezi desteği ile IWD’20 Zonguldak (International Women’s Day) YouTube üzerinden düzenlendi. Etkinlik, 25 Nisan Cumartesi ve 26 Nisan Pazar günleri 12.00-16.00 saatleri arasında YouTube üzerinden canlı olarak yayınlandı.

Bilgisayar Mühendisliği 2. sınıf öğrencisi Muammer Alkış yaptığı açıklamada, bilişim dünyasının önde gelen 13 isminin konuşmacı olarak yer aldığı etkinliğe zaman zaman anlık 100 kişiden fazla katılımın sağlandığını, https://www.youtube.com/channel/UCxFQg3Wae_L2tq7zGRS-nug/ videosa dresinde kayıtlı bulunan yayınların, yaklaşık 2500 görüntülenmeye ulaştığını belirterek ilk defa bu kadar büyük bir yaygınlık sağlanmasının faaliyetin yerinde, kaliteli ve güncel olduğunu gösterdiğini ifade etti.

Online etkinlikte ayrıca, Udemy platformu üzerinden 15 kişiye 30 TL değerindeki kurslar, gerçekleştirilen çekiliş ile katılımcılara hediye edildi.

 

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: IWD’20, ZONGULDAK, ONLİNE, OLARAK, DÜZENLENDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı