İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
2.LİG, TAKIMA AĞIR GELDİ
2.LİG, TAKIMA AĞIR GELDİ
Haber Detayı
30 Kasım -0001 - Çarşamba 00:00 Bu haber 3651 kez okundu
 
AK Parti İlçe danışma kurulu toplantısı yapıldı
AK Parti Kilimli İlçe Başkanlığı Ekim ayı ilçe danışma meclis toplantısı gerçekleştirildi.
GÜNDEM Haberi
AK Parti İlçe danışma kurulu toplantısı yapıldı

29 Ekim Cumartesi yapılan AK Parti Kilimli İlçe Danışma toplantısında İl Yönetim Kurulu Üyeleri Nizamettin Şahin ve Keramettin Kuzuören AK Pati Kilimli Belediye Meclis Üyeleri Dursun Bozma, Kamil Altun Ak Parti Çatalağzı Belde Başkanı Kerem Güneş,  Gelik Belediye Başkanı Burhan Sezgin, AK Parti Gelik Belediye Meclis Üyeleri Adnan Açıcı, Abdullah Eryiğit, Songül Duman lçe Ve Belde Kadın Kolları Ve Gençlik Kollarının katıldı.

Toplantıda ilk olarak Divan oluşturuldu. Divan Başkanlığına Burhan Sezgin kâtip üyeler Hanife Bayraktar ve Abdullah Eryiğit seçilirken daha sonra Açılış Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ardından 15 Temmuz ve Tüm Şehitlerimizin Anısına Ömer Halisdemir için Yazılan 30 kuş adlı şiiri dinlenerek açılış konuşmasını yapması için AK parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu konuşmasını yaptı.

“BELEDİYE HİZMET ETMEKTEN ACİZ DURUMDA”

AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Mahmut Kanberoğlu konuşmasında Cumhuriyetimizin 93.kutladı ve ardından Kilimli Belediyesinin hizmetlerine değindi. Kanberoğlu hizmet yapmakta aciz olduğunu ve ilçemize hizmet olarak tek çivi çakanın AK Parti hükümeti olduğunu belirtti.

Kanberoğlu konuşmasında; “Bugün Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93.yıl dönümü Türk ulusunun kurduğu 17.devlet olan Türkiye cumhuriyetinin yaşı kutlu olsun. Bu kutlu devleti bizlere emanet eden başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşları ve vatan uğruna şehit olan tüm Aziz şehitlerimin ruhları şad mekânları cennet olsun. Değerli Dava arkadaşlarım konuşurken tabi ki dile kolay gerek bundan önce kurulmuş 16 devlet gerekse şuan hür ve özgür yaşadığımız devletimiz kolay kurulmadı. Bin bir düşman ile uğraşmakla kaldı bu millet bin yıldır ne hainlikler gördü bu millet burası Anadolu coğrafyası Mezopotamya bu verimli toprak üzerinde devlet kuran her ulusun başından bela eksik olmayacaktır. Bu düşmanlar milli kimliğini kaybetmiştir. Geçtiğimiz 15 Temmuz da kalkışma hareketinde yaşananları hep beraber gördük. Mademki düşman eksik olmayacak boş durmayacak ona göre uyanık olmak gerekir. Pekâlâ, ne yapmamız gerekir Devletimizi emanet edeceğimiz iradeyi seçerken dikkatli olup milletine devletine bağlı dava adamlarına sahip çıkacağız. Yapmış oldukları mücadelede onları asla yalnız bırakmayacağız. Ayrıca bugünün bireyleri olarak yarına Tek Bayrak Tek Millet Tek Devlet Tek Vatan İlkesine milletine bağlı çalışkan ve dürüst nesiller yetiştirmek mecburiyetindeyiz. Biz AK Parti kilimli ilçe teşkilatı olarak bu şehirde hareket ederek faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Memleket aşkı ile yanan yürekli liderlerin peşinde hizmet etmekteyiz. Gönüllü olarak yürüttüğümüz bu görevde bizleri motive eden ve enerji veren tek şey ilçemize kazandırdığımız hizmetlere sebep olmanın vermiş olduğu mutluluktur. Bugün baktığımızda ilçemizde tek çivi hükümetimiz tarafından çakılmakta. Belediyecilik anlamında zafiyet hat safhada yine gönlümüzden içimizden kopmuş en çalışkan belediye Gelik Belediyesidir. Umarım diğer bölgedeki belediyelere örnek olur kendisini buradan takdir ve tebrik ediyorum. Mevla’m ilçemizde nice hizmetler kazandırmayı nasip etsin. Bu duygu ve düşünceler ile toplantımızı hayırlara vesile olsun diliyorum. Buralara kadar gelme zahmetinde bulunduğunuz için ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Seda FİDAN

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, İlçe, danışma, kurulu, toplantısı, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı