AK PARTİ’YE 13 AYDA BİN 400 KİŞİ ÜYE OLDU
Haber
27 Ekim 2021 - Çarşamba 11:48 Bu haber 1284 kez okundu
 
AK PARTİ’YE 13 AYDA BİN 400 KİŞİ ÜYE OLDU
SİYASET Haberi
AK PARTİ’YE 13 AYDA BİN 400 KİŞİ ÜYE OLDU

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, göreve geldiği günden itibaren 13 ayda partiye toplam  bin 400 üye kazandırdıklarını açıkladı.

AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Yönetim Kurulu Haftalık Olağan Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda teşkilatlarının yaptıkları ve yapacakları çalışmalar değerlendirildi.

AK Parti'ye büyük bir teveccüh olduğunu ifade eden Merkez ilçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, ayda ortalama 100 yeni üyeyi partiye kazandırdıklarını açıklayarak; “Her hafta Salı günü yaptığımız İlçe Olağan Yönetim Kurulu toplantımız için bir araya geldik. Her Salı günü mahallelerde yapılan toplantıların raporlarını ve mahallelerde gündem olan konuları burada İlçe toplantımızda mahalle koordinatörlüğü arkadaşlarımız ile sorunlarımızın değerlendirmesini yapıyoruz. Haftalık olarak da ilimizde önümüzdeki hafta planladığımız çalışmaları ve neler yapılması gerektiğini arkadaşlarımızla birlikte istişare ederek burada kararlarımızı alıyoruz ve haftanın programını gerçekleştirmiş oluyoruz. Bu hafta da partimize artan bir ilgi söz konusu ve sadece bu hafta 40 yeni üye yaptık merkez ilçe olarak. 40 yeni üyeyi AK Parti saflarında kavuşturduk bu giderek de ilgi ve tercih partimize artmaktadır. Biz de bu yönde gayretlerimiz ile ak partimize olan ilgi, ak partimize olan gönül bağını arttırmak için tüm ekip arkadaşlarım ile birlikte elimizden ne geliyorsa çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ben göreve geldiğim günden bugüne kadar bin 400 üye kaydettik üye sayımız daha da artacaktır. AK Parti Zonguldak merkez ilçe olarak toplam 14 bin 876 üyemiz var. Biz göreve geldiğimizde andan itibaren her ay ortalama 100 yeni üyeyi partimize kazandırıyoruz." şeklinde konuştu.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ’YE, 13, AYDA, BİN, 400, KİŞİ, ÜYE, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı