Haber Detayı
18 Mayıs 2017 - Perşembe 17:52 Bu haber 2828 kez okundu
 
AKDEMİR’DEN ALTIN JESTİ
Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Gürel Karayılmaz, Milli Sporcular ve antrenörleri, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret ettiler. Başkan Akdemir, sporculara altın hediye etti.
SPOR Haberi
AKDEMİR’DEN ALTIN JESTİ

Bu yıl 98’incisi kutlananan Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, Zonguldak Belediye Balkanı Muharrem Akdemir’i, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz, Milli Sporcular ve antrenörleri ziyaret ettiler. Zonguldaklı milli atlet Melike Malkoç, ziyaret kapsamında Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e çiçek takdim etti. Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, ziyaret duyduğu memnuniyeti dile getirerek, milli sporcuları altın hediye etti.

KARAYILMAZ: “BİZİMKİ BİR SEVDA”

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz, Zonguldak’ın adını spor ile duyurmak için çalıştıklarını söyleyerek, “Çok duygulandım gerçekten çok güzel bir ortam. 19 Mayıs Atatürk’ü anma ve Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Zonguldaklı milli sporcularımızı önce sayın Valimiz Ali Kabanla, daha sonra da Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’in kabulüyle bizi onurlandırdılar. Teşekkür ediyoruz kendilerine. Zonguldak’ın gülen yüzü olacak, iki tane aslan gibi branş aslan gibi gençlerimiz, değerli antrenör arkadaşlarımız beraber bizim ki bir sevda. Zonguldak’ın adını sporla en iyi yerlerde duyurmayı hedefliyoruz. Atletizm ve boks bu anlamda Zonguldak’ın gülen yüzü olacak. Belediye Başkanımız Muharrem Akdemir’e de ziyarette bulunduk.” İfadelerine yer verdi.

“BAŞARILAR KOLAY ELDE EDİLMİYOR”

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “Basından değerli sporcularımızı takip ediyorum. Bu başarıla tabi ki başarılar kolay elde edilmiyor. Uzun bir çalışmanın bir karşılığı ve emeği. Yanınızda kimler var eğiticiler ve öğretmenler var. Onların sayesinde bu başarılara ulaştınız. Hepinizi tebrik ediyorum. Bu başarılar inşallah yükselerek devam eder ”dedi. Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKDEMİR’DEN, ALTIN, JESTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı