AKGÜL’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 17:29 Bu haber 1715 kez okundu
 
AKGÜL’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
GÜNDEM Haberi
AKGÜL’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

İl Milli Eğitim Müdürü Harun Akgün Ramazan Bayramını bir mesajla kutladı. Yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;

Milletimiz ile birlikte mübarek Ramazan ayını ve bin aydan daha hayırlı Kadir gecesini idrak ederek bir Ramazan Bayramı'na daha ulaşmanın sevincini yaşıyoruz.Gönül ister ki, her bayram olduğu gibi bu bayram da tüm sevdiklerimizle yana yana, el ele bir arada olalım.Biliyorum, bu açıdan bir yanımız buruk ve eksik...ama gönüllerimiz, dualarımız bir... yarınlara değin güzel umutlarımız, hayallerimiz var... Bu zor günler geçecek ve biz yine iftarlarımızı, terafih namazlarımızı, bir sıcak tebessümümüz ile içlerini ısıtabileceğimiz dualarına her zaman muhtaç olduğumuz anne ve babalarımızı, aile büyüklerimizi, akraba ve komşularımızı ziyaret ederek ;aynı sofranın etrafında ağız tadıyla neşe içinde sohbet edebileceğiz.

Bayramlar, kardeşliğin pekiştiği birlik ve beraberliğin güçlenerek milletimizin kaynaştığı yüreklerin toplu vurduğu önemli günlerdir.Evde kaldığımız bu bayramda, teknolojik imkanlarla yakınlarımıza ve sevdiklerimize vereceğimiz bir güzel mesaj, içten bir sevgi aramızdaki mesafeleri kapatacak ve gönüllerimizi birleştirecektir.

Ramazan ayı süresince, nefsimizi açlıkla sınadık ve kendimizi kısmen tüm dünyada açlıkla sınayan kulların yerine koyma fırsatı elde ettik. Bu sayede açlığın vahametini anladık ve kardeşlik hukuku çerçevesinde toplumsal dayanışmayı hâkim kıldık, yardım ve desteklerimizi esirgemedik.Aynı dayanışma ve beraberlik devam edecek ve bu zor günleri birlikte aşacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyor, daha güzel günlere kavuşabilme umuduyla huzur, sağlık, mutluluk ve esenlik diliyorum.”dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AKGÜL’DEN, RAMAZAN, BAYRAMI, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı