Haber Detayı
28 Nisan 2015 - Salı 17:30 Bu haber 2901 kez okundu
 
Akoğlu, Başkan Akdemir’i ziyaret etti
Basın İlan Kurumu (BİK) Zonguldak Şube Müdürlüğü’ne yeni atanan Özer Akoğlu, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Akoğlu, Başkan Akdemir’i ziyaret etti

Zonguldak Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamada; ‘Basının e kamuoyunun aydınlatılmasında büyük önemi olduğunu belirten Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir; “Doğru ve tarafsız haber yapan basın mensuplarımızı her zaman takdir etmişimdir. Zonguldak basınımızın, iyi bir noktaya gelmesinde Basın İlan Kurumu Müdürlüğü’nün katkıları oldukça fazladır. Bu vesile ile ilimize yeni atanan Basın İlan Kurumu (BİK) Zonguldak Şube Müdürümüze yeni görevinde başarılar diliyor, Zonguldak basınına ve Zonguldak’a iyi şeyler katacağına inanıyorum.” şeklinde konuştu. 
           Zonguldak’ta olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Basın İlan Kurumu Zonguldak Şube Müdürü Özer Akoğlu; “Belediye Başkanımız Sayın Muharrem Akdemir’e bizi kabulünden dolayı teşekkür ediyorum. Kendileri Kurumumuzla yakından ilgili ve takdirlerini ilettiler.  Kendisiyle bilgi alışverişinde bulunduk. Şubemizin kurulduğu günden bu yana Zonguldak Belediyesi ile kurumumuz ilişkileri hep iyi olmuş. Bizlerde elimizden geldiği kadar bu ilişkileri daha ileriye taşımaya gayret göstereceğiz. İşleri zor değil kolay kılmak için çalışacağız. Zonguldak güzel bir şehir ve güzel şeyleri hakkediyor.” şeklinde konuştu’ denildi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Akoğlu,, Başkan, Akdemir’i, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı