google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
13 Temmuz 2020 - Pazartesi 13:09 Bu haber 1136 kez okundu
 
"AKTİF ÇALIŞAN KADINLARA İHTİYACIMIZ VAR"
SİYASET Haberi

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkan adayı Sibel Parmaksız Zonguldak'a gelerek partililer ile tanıştı ve destek istedi.

Parmaksız, Cumhuriyet Halk Partisi il Kadın Kolları Başkanı Merve kır ve İlçe Kadın Kolları Başkanları ile kadın partililer ile birlikte tanışıp sohbet etti.

Zonguldaklı karınları aktif siyaset yapmaya davet edenin ziyaretini Zonguldak’a  Parmaksız; “Seyahatlerimizi 70 günlük pandemi nedeniyle yapamadık, ne zaman biteceğini bilmediğimiz içinde 1 Haziran itibariyle kısıtlamaların kalkmasının ardından ziyaretlerimize ilk olarak Zonguldak'ta başladık. İl Kadın Kollarının çok büyük bir önem taşıdığını düşünüyorum. Kadınların parti içinde bir güç olmasını istiyorsak birlik olmak, sırtımızı birbirimize yaslamamız gerekiyor. Ama her şeyden önce eril anlayıştan kurtulmamız gerekiyor. Bizim aktif çalışan üyelere ciddi anlamda ihtiyacımız var. Bu konuyu hep birlikte masaya yatıracağız. Zonguldak'ı, ilçelerini, demografik yapısını, neyi yapıp neyi yapmadığımızı masaya yatıracağız.” dedi.

Haber : Muhammet KARAPINAR 

Kaynak: Editör:
Etiketler: "AKTİF, ÇALIŞAN, KADINLARA, İHTİYACIMIZ, VAR",
Yorumlar
Haber Yazılımı