google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
13 Temmuz 2020 - Pazartesi 16:41 Bu haber 1030 kez okundu
 
ALAN’DAN KIZILAY’A KURBAN BAĞIŞI
GÜNDEM Haberi
ALAN’DAN KIZILAY’A KURBAN BAĞIŞI

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, kurbanını Türk Kızılay’ı Zonguldak Şubesine bağışladı.

Türk Kızılay’ı Zonguldak Şube Başkanı Aydın Ergenç, geçtiğimiz hafta kurban vekaleti ile ilgili yaptığı açıklamanın ardından Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan da kurbanını Kızılay’a bağışladığını açıkladı.

Türk Kızılayı Zonguldak Şube Başkanı Aydın Ergenç, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ı makamında ziyaret ederek, kurban vekaletini Kızılay’a bağışlama evrakını imzaladı.

Kızılay Derneği Başkanı Aydın Ergenç yaptığı açıklamada, “Yaklaşan kurban bayramı nedeniyle vatandaşlarımızı kurbanlarını Kızılay’a bağışlamalarını bekliyoruz. Kızılay’ımız 12 ay boyunca vatandaşlarımıza her türlü yardımlarını yapıyorlar. Kurbanlarını Kızılay’a bağışlayan vatandaşların kurban etlerinden yapılan kıymaları yıl boyunca dağıtıyoruz. Herkesi kurbanlarını Kızılay’a vermelerini çağırıyoruz” dedi.

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan da konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Yaklaşık 15 yıldır Kızılay Kan Merkezi müdürlüğü görevini yaptım. Kızılay’ın ne şartlarda çalıştığını bire bir bilen birisiyim. Yaklaşan kurban bayramı nedeniyle kurban bağışını Kızılay’a bağışladım. Tüm duyarlı vatandaşlarımızı da kurbanlarını Kızılay’a bağışlamalarını bekliyorum” şeklinde ifade etti.

Haber :  Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ALAN’DAN, KIZILAY’A, KURBAN, BAĞIŞI,
Yorumlar
Haber Yazılımı