Haber Detayı
27 Nisan 2015 - Pazartesi 17:02 Bu haber 2782 kez okundu
 
Bacıoğlu, “Her zaman yanınızdayız”
Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Kadir Bacıoğlu ve beraberindekiler, Genel Maden İşçileri Sendikası(GMİS) Genel Başkanlığına seçilen Ahmet Demirci’ye nezaket ziyaretinde bulundu.
GÜNDEM Haberi
Bacıoğlu, “Her zaman yanınızdayız”

Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Kadir Bacıoğlu ve beraberindekiler, GMİS Genel Başkanlığına seçilen Ahmet Demirci’yi ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Ziyarette konuşan Bacıoğlu, iyi dilek ve temennilerde bulunarak, “Ahmet Bey’in yeni görevinin umuyorum ki başta TTK’da çalışan işçi arkadaşlarımız olmak üzere Zonguldak halkına ve tüm ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Allah utandırmasın” dedi. 
GMİS’in Zonguldak için önemini vurgulayan Bacıoğlu, sendikanın köklerinin geçmişe dayandığını ifade ederek, “GMİS kurulduğu günden buyana ciddi manada işçilerimizin haklarını savunmakta, emeğin ve emekçilerin yanında olmaktadır. GMİS’in 70 yıllık tarihi boyunca dünya sendikalar literatürüne işlenmiş birçok başarılı çalışmasının olduğunu biliyoruz. Bundan sonrada Ahmet Bey ile birlikte bu başarılı sürecin devam etmesini umut ve temenni ediyoruz. Kazanan hem TTK’da çalışan işçilerimiz hem de Zonguldak halkı olacaktır” diye konuştu. TTK ve GMİS’in Zonguldak için büyük önem taşıdığını vurgulayan Bacıoğlu, “Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliği olarak GMİS’in, TTK ile ilgili olarak yapacağı tüm mücadelelerde yanlarında olacağımızı bir kez daha dile getirmek istiyoruz. Başkanıma ve yönetimine başarılar diliyorum. Yüce Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Zor ve kutlu görevinizde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci ise, ziyaretlerinden ötürü Türkiye Kamu-Sen ailesine teşekkürlerini sunarak, “Bizler Zonguldak’ımıza ve bölgemize hizmet etmek istiyoruz. Süreç içerisinde yönetimimle birlikte en ufak şüphe duymadan bu hizmeti sağlayabileceğimize inanıyoruz. Tüm sivil toplum kuruluşlarıyla beraber için Zonguldak’ta çok iyi çalışmalar yapacağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu. Demirci, son olarak 1 Mayıs’ta yapılacak olan büyük yürüyüşe tüm Zonguldak halkını ve stkları aralarında görmek istediklerini söyledi. 

HABER:Göksu Bayram
Kaynak: Editör:
Etiketler: Kamu-Sen, GMİS
Yorumlar
Haber Yazılımı