Haber Detayı
30 Kasım -0001 - Çarşamba 00:00 Bu haber 4380 kez okundu
 
Başkan'dan ‘Birlik ve beraberlik’ kahvaltısına davet
GÜNDEM Haberi
Başkan'dan ‘Birlik ve beraberlik’ kahvaltısına davet

Zonguldak Fikri Asım Derneği İl Başkanı Sinan Toprak,  birlik beraberlik çağrısında bulunarak kahvaltı düzenleyeceğini belirtti. 
Zonguldak’ın sorunları ve ülke gündemine dair konuların ele alınacağı kahvaltı organizasyonuna davet eden Zonguldak Fikri Asım Derneği İl Başkanı Sinan Toprak, yaptığı yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 
"Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomi ve siyasal bunalımlar nedeni ile ülke olarak ve millet olarak büyük sıkıntılar çekmekteyiz. Bu dönemde bize düşen görev el birliği ile yediden yetmişe tüm Türk milleti olarak birleşip birlik beraberlik içerisinde dâhili ve harici üzerimize gelen Türkiye Cumhuriyeti devletinin düşmanlarını bertaraf etmektir.  
“TEK İHTİYACIMIZ BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE OLMAK”
Toprak sözlerini şu şekilde sonlandırdı, “Bizler Fikri Asım Fikir ve Düşünce Derneği Zonguldak İl başkanlığı olarak Zonguldak’ımızı ve ülkemizi birlik beraberliğe davet ediyorum. Bu yüzden bir kahvaltı organize ediyoruz. Düzenlediğimiz kahvaltıda Zonguldak’ımızın sorunları ve Türkiye Cumhuriyeti’nin sorunları, birlik beraberliğe ne kadar ihtiyaç olduğumuzu belirtecek beyanatlarımız olacaktır. Sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Haber Merkezi

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan'dan, ‘Birlik, ve, beraberlik’, kahvaltısına, davet,
Yorumlar
Haber Yazılımı