Haber Detayı
11 Mayıs 2016 - Çarşamba 21:12 Bu haber 4344 kez okundu
 
“BAZILARI KURTLAR VADİSİ ÇEVİRDİ”
Tire 1922 Spor- Zonguldak Kömürspor arasında oynanan Play-Off rövanş maçı sonrasında Forza Tire 1922 taraftar grubundan açıklama geldi.
SPOR Haberi
“BAZILARI KURTLAR VADİSİ ÇEVİRDİ”

Karşılaşma öncesi ve karşılaşma sırasında yaptıkları davranışlarla sportmenliğe aykırı davranışlar sergileyen Tire 1922 Sporlu futbolcular ve Teknik ekip, kendi taraftar grubu tarafından eleştirildi.

 

Tire 1922 Spor- Zonguldak Kömürspor arasında oynanan Play-Off rövanş maçı sonrasında Forza Tire 1922 taraftar grubundan açıklama geldi. Tire 1922 Spor’lu futbolcuları eleştiren taraftar grubu “Aldığınız paraları hak etmiyorsunuz boğanınızdan geçmesin inşallah bu paralar haram olsun.” dedi.

Taraftar Grubu’nun sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamada futbolcular ağır eleştirilere maruz kaldı. Karşılaşma öncesinde Tire 1922 Spor’da forma giyen Anıl isimli futbolcunun, elinde tesbihle top toplayıcılara örgütleme tarzında yaptığı konuşmalarda taraftar grubunun dikkatinden kaçmadı. Taraftar grubu açıklamasında Anıl’ın davranışıyla ilgili şunları söyledi: “Bazıları da kendine göre Kurtlar Vadisi çevirdi sanırım. Antrenmana tespih sallayıp gelenler arabalardan artist gibi inenler hiç birinizin hakkı yok. Bu kulüp siz yokken de vardı unutmayın.”

Karşılaşma öncesi ve karşılaşma sırasında yaptıkları davranışlarla sportmenliğe aykırı davranışlar sergileyen Tire 1922 Spor’lu futbolcular ve Teknik ekip, kendi taraftar grubu tarafından eleştirildi. Forza Tire 1922 taraftar grubunun yaptığı açıklamanın tamamı şu şekilde: “DİKKAT: 4 eylül stadından kaç tane futbolcu gelip geçti hiçbirini kalkıpda bir tane küfür bile edilmedi ama bu sene birşey gördük ki kendilerini ingiltere premier liginde top oynamakta zanneden ruhsuz gevşekler bide maçlarda kalkıp trübünlere küfür edenler sizler bu kulüpten aldığınız paraları hak etmiyorsunuz boğanınızdan geçmesin inşallah bu paralar haram olsun.

"AFERİM RUHSUZLAR AFERİM GEVŞEKLER"

Sadece kendilerini bilen adam gibi adamlara hiç bir zaman sözümüz yok biz sizden sadece çıkıp 90 dakika mücadele etmenizi istedik o giydiğiniz formadaki armaya ihanet etmeyin formanın hakkını verin dedik ama bazı ruhsuz gevşekler burayı tatil köyü zannetmiş sanırım.

Bazı gevşeklerin halen daha alacağı varmış daha o paraları almaya düşünüyorsanız ve alıp da yerseniz inşallah bir taraflarınızdan çıkar o para. Bazıları da kendine göre kurtlar vadisi çevirdi sanırım antrenmana tespih sallayıp gelenler arabalardan artist gibi inenler hiç birinizin hakkı yok. Bu kulüp siz yokken de vardı unutmayın.

"KESER DÖNER SAP DÖNER GÜN GELİR HESAP DÖNER"

Sosyal medyaya artist gibi fotoğraflar atmasını çok iyi biliyordunuz ama sonuç ne sonuç sıfır aralarınızdan bazı adamlar hariç hepiniz sıfırsınız etkisiz elamanlar bazılarınızın aldığı bir maçlık paralarlar biz 2-3 ay çalışıyoruz görünen o ki siz çok para biriktirmişsiniz ki tatile erken çıkmak için maçlarda yatmasını çok iyi bildiğinizi zaten bildiğiniz en iyi iş yatmak.

YİNE ve TEKRAR SÖYLÜYORUZ ARALARINIZDAN BAZI "ADAMLAR" HARİÇ.

Evet son sözümüz unutmadan söyleyelim "İSKO HOCA" senide bu gevşekler ordusu parmaklarında oynattı haberin olsun.”

Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “BAZILARI, KURTLAR, VADİSİ, ÇEVİRDİ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı