google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
16 Ağustos 2019 - Cuma 20:05 Bu haber 2474 kez okundu
 
“BENİ DİNDEN İMANDAN ÇIKARTMAYIN”
Asma Mahalle Muhtarı Kuğu açtı ağzını yumdu gözünü
- Haberi
“BENİ DİNDEN İMANDAN ÇIKARTMAYIN”

Özel Haber/Muhammet Karapınar

Zonguldak’ın Çınartepe Mahalle Muhtarı Okan Girgin’den sonra Asma Mahalle Muhtarı Gürbüz Kuğu da Zonguldak Belediyesi’ne ‘İsyan bayrağı’ çekti.

Çınartepe Mahalle Muhtarı Girgin’in ‘Mezarlıklarda temizlik yapılmadı’ eleştirisine, Başkan Vekili ‘Cevabı Başkan Alan verecek’ demişti.

Asma Mahallesi Muhtarı Gürbüz Kuğu’da gazetecilere yaptığı açıklamada açtı ağzını yumdu gözünü ‘Beni hiç kimse dinden imandan çıkartmasın’ dedi.

 Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’a seslenen Kuğu ‘ Kemerbaca’ya halk otobüsü neden çalışmıyor? TOKİ yolumuzu kesti. Başkan biraz kıpırdasın’ dedi.

Kuğu, DSİ yetkililerini de eleştirip ‘dereyi temizlemeden çekip gittiler, hesap verecekler’ dedi.’

Mahalle muhtarlarının peş peşe aksayan hizmetleri dile getirmesi, mahalle sakinlerince olumlu bulundu.

 

Yerel iktidardan hizmet bekleyen muhalle muhtarlarının sesi her geçen gün yükselmeye başladı. Asma Mahallesi Muhtarı Gürbüz Kuğu, “ Türkiye ve Zonguldak halkının geçmiş kurban bayramı kutlu olsun. Güzel bir bayram geçirdik ama belediyemizde icraat yoktur. Bekliyoruz ve hala bekliyoruz. Yollardan geçemiyoruz. Ben buradan Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’a sesleniyorum. Kemerbaca Halk Otobüsünü lütfen geri veri versinler. TOKİ yolumuzu kesti. Belediye başkanı biraz kıpırdasın ben yolumu istiyorum arkadaşım. Böyle bir şey yok. Her tarafa otobüs çalışıyor Kemerbaca’ya yok. Ben hizmet istiyorum. Zonguldak Türkiye’nin ilk şehri. Devlet Su İşleri Müdürü halka hesap verecek. O dereyi temizlemeden çekti gitti.  Beni hiç kimse dinden imandan çıkarmasın” dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “BENİ, DİNDEN, İMANDAN, ÇIKARTMAYIN”,
Yorumlar
Haber Yazılımı