Haber Detayı
18 Nisan 2015 - Cumartesi 17:44 Bu haber 4040 kez okundu
 
Beyazperdenin en iyileri
Sinema salonlarında gösterimi devam eden filmler arasında bu hafta en çok izlenen filmler “Hızlı ve Öfkeli 7(Fast Furious 7)”, "Piramitin Laneti(The Pyramid)” oldu.
SANAT Haberi
Beyazperdenin en iyileri

Vizyonlarda gösterimi devam eden filmler arasında bu hafta da en çok izlenen filmi, sinema seyircileri tarafından merakla beklenen ve serinin son devam filmi olan “Hızlı ve Öfkeli 7(Fast Furious 7)” oldu. Usta yönetmen James Wan tarafından yönetilen filmin başrollerinde sinema dünyasısın sevilen yüzlerinden Jason Statham ve Vin Diesel ikilisini izlerken, Paul Walker, Michelle Rodriguez ve Dwayne Johnson’ın da oyuncu kadrosunda görüyoruz. 3 Nisan tarihinde beyazperdedeki yerini alan aksiyon, gerilim, suç türündeki filmde, Sahip olmak istedikleri normal hayata ve Amerika’ya geri dönmek isteyen ekibimizin, nefes kesen adrenalin dolu hayatlarını anlatıyoru. Kardeşinin ölümünün intikamını almak isteyen Ian Shaw(Jason Statham) Dominic’in peşine düşecek ve bu nedenle ekip tehlikeyle karşı karşıya kalacaktır.
Sinema salonlarında gösterimi devam eden filmler arasında beğeniyle izlen bir diğer filmse yabancı yapım olan “Piramitin Laneti(The Pyramid)” oldu. Gösterime girdiği 10 Nisan tarihinden bu yana sinemaseverlerle buluşan filmin yönetmenliğini Grégory Levasseur üstleniyor. Başrolünde Ashley Hinshaw’ı izleyeceğimiz filmde, James Buckle , Denis O'Hare, Daniel Amerman, Joseph Beddelem’de rol alıyor. Korku türündeki filmde, Arkeolog Nora Holden((Ashley Hinshaw)’ın babası Miles(Denis O’Hare)ve bir gurup araştırmacıyla, son teknolojileri kullanarak 5 bin yıldır gün ışığı görmeyen bir piramidi keşfetmelerini anlatıyor. Gurup piramidin derinliklerine indikçe kaybolduklarını kısa sürede anlar ama tekrar gün yüzüne çıkabilmek için mücadele ettiklerinde sadece kaybolduklarını anlamayacaklardır.
Göksu Bayram

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: sinema
Yorumlar
Haber Yazılımı