Haber Detayı
30 Kasım -0001 - Çarşamba 00:00 Bu haber 3894 kez okundu
 
‘Bir gün makine gelip yıkabilir’
Daha önce birkaç defa Giysi pazarı esnaf ile bir araya gelen ve esnaftan bazı sözler aldığını söyleyen Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “Ben onların sözlerinde durmalarını istiyorum. Aksi takdirde bakmışsınız pazarın içine makine girmiş caddeden çıkmış olacak” dedi.
GÜNDEM Haberi
‘Bir gün makine gelip yıkabilir’

Giysi pazarı esnafının hiçbir katkı vermeden yeni pazar yeri istediğini söyleyen Akdemir, “ Onlar bu işi katkı vermeden yapmak istiyorlar ve sözlerinde durmadılar. Yılbaşından sonra imza toplayacağım” dedi.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, uzun zamandır üzerinde çalışılan ve projesi yapılan giysi pazarı ile ilgi esnafı son kez uyardı. Esnafın sözünde durmadığını ve katkı vermediğini söyleyen Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, “ Giyim pazarımızla ilgili bir çalışmamız var. Ben kendileri ile bir araya gelmiştim. Onlar bu işi katkı vermeden yapmak istiyorlar. Katkı da vermediler. Bunu çözümlendiremediler. Sözlerinde durmadılar. Ben onların sözlerinde durmalarını istiyorum. Aksi takdirde bakmışsınız pazarın içine makine girmiş caddeden çıkmış olacak. Söz çok önemlidir. Ben konuşmaktan, kendimizi anlatmaktan asla çekinmem. Onları da dinlemekten asla çekinmem. Ama bir tek isteğim oluyor, sözünde durmak. Bunu da beceremiyorlar. O nedenle bir gecikme oldu. Yılbaşından sonra imza toplayacağım” dedi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Bir, gün, makine, gelip, yıkabilir’, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı