0
Haber Detayı
04 Nisan 2018 - Çarşamba 16:39 Bu haber 4151 kez okundu
 
‘Birlikte hareket edeceğiz’
Fikret Zaman ve yönetimi İYİ Parti’yi ziyaret etti
SİYASET Haberi
‘Birlikte hareket edeceğiz’

CHP Zonguldak Merkez ilçe Başkanı Fikret Zaman ve yönetim kurulu üyeleri, İYİ Parti İl Başkanı Ragıp Bayraktar’ı ziyaret etti.  

Zonguldak ve Türkiye’nin sorunlarının çıkmaza doğru gittiğini belirten CHP Merkez ilçe Başkanı Zaman, 2019 seçimlerinde İYİ Parti ile birlikte hareket ederek sorunları çözeceklerini ifade etti.

ZAMAN: İYİ ARKADAŞLARIMIZ PARTİLERİN ADI DA ZATEN İYİ

 Ziyarete konuşan CHP Merkez ilçe Başkanı Fikret Zaman şunları söyledi. “Zonguldak’ta İYİ Parti kuruluşu ile beraber değerli kardeşim ve ekibi hep sokakta gördüğümüz iyi dostlarımız, iyi arkadaşlarımız partilerin adı da zaten iyi, kendileri de iyi arkadaşlarımız. Ancak bugün ziyaret etme fırsatı bulabildik. Gelecekte 2019’a giderken gerçekten başta Zonguldak’ın sorunlarında, ülkenin sorunlarında, ülkenin çıkmaza doğru gittiği bu karanlık tablo içerisinde hem genel merkez düzeyinde, hem de il düzeyinde değerli kardeşlerimizle birlikte hareket etme gereği görülüyor. Biz de bu doğrultuda CHP Merkez ilçe olarak aynı görüşler içerisinde hem Zonguldak genelinde, hem de 2019 seçimlerinde birlikte hareket ederek halkımızın mutluluğu için, halkımızın refahı için mücadele edeceğimizi şimdiden söylemek isterim” dedi.

BAYRAKTAR: 2019 SEÇİMLERİNDE BİRLİKTE HAREKET EDECEĞİMİZİ ZATEN İFADE ETMİŞTİK

 CHP Merkez ilçe Başkanı Fikret Zaman ve yönetim kurulunun ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İYİ Parti il Başkanı Ragıp bayraktar ise yaptığı konuşmada,“Bu nazik ziyaret için CHP Merkez ilçe başkanıma ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Kendilerini de söylediği gibi bizler Zonguldak için ve memleket için 2019 seçimlerinde birlikte hareket edeceğimizi zaten ifade etmiştik. Bu doğrultuda Zonguldak’ın en iyi şekilde temsilini, sahada en iyi şekilde çalışacağımızı, Zonguldak’a hizmet vereceğimizi, hep birlikte olacağımızı ifade etmek istiyorum. Kendilerine çok teşekkür ediyorum birlikte çok güzel yol alacağız. Güzel bir yıl olacak siyaset tarihinde gerçekten farklı bir döneme geçildi inşallah güzel işler çıkartacağımıza Zonguldak’ımızı başarılı bir şekilde temsil edeceğimize inanıyoruz” diye konuştu.Çetin ÖZDEMİR

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Birlikte, hareket, edeceğiz’,
Yorumlar
Haber Yazılımı