0
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
ADD’den bahar kahvaltısı
ADD’den bahar kahvaltısı
Haber Detayı
10 Ağustos 2018 - Cuma 20:29 Bu haber 2809 kez okundu
 
‘Bizim hedefimiz Zonguldak Belediyesi’
AK Parti il Başkanı Zeki Tosun, 24 Haziran’da gerçekleştirilen milletvekili seçimlerinin ardından yeni seçilen Zonguldak milletvekilleri ile birlikte Zonguldak’ın sorunlarını çözüme kavuşturup, daha çok çalışarak, daha çok iş yapacaklarını söyledi.
SİYASET Haberi
‘Bizim hedefimiz Zonguldak Belediyesi’

AK Parti’nin 18 Ağustos tarihinde gerçekleştireceği büyük kongrenin hazırlıklarının devam ettiğini, yeni isimlerle, yeni dönemde daha başarılı çalışmalara imza atacaklarını kaydeden Zeki Tosun, Zonguldak’a yapılması planlanan millet bahçesi projesinin devam ettiğini ifade etti. 
AK Parti’nin büyük kongresi ve millet bahçesi projesi ile ilgili açıklamada bulunan AK Parti il Başkanı Zeki Tosun 31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimlerde hedeflerinin Zonguldak Belediyesi de dahil olmak üzere tüm belediyeleri almak istediklerini belirterek şöyle dedi. 
“BİZİM HEDEFİMİZ ZONGULDAK BELEDİYESİ DAHİL TÜM İLÇELERİMİZDE BELEDİYELERE TALİBİZ”
“18 Ağustos’ta bilindiği üzere büyük kongremiz var. Kongreden sonra partimizi yönetim kurulları ve şekli biraz değişecek yüzde 50 bir değişimden söz ediliyor. Onlar olduktan sonra tabi önümüzde yerel seçimlere 8 aylık bir süre kalıyor. Çalışmalar şu anda Genel Merkez nezdinde devam ediyor. Biz yerel yönetimlerle ilgili tüm başkanlarımızla toplantımızı gerçekleştirdik. Birebir görüşmeler gerçekleştirildi. Bunlar da yerel seçimler için hazırlıktır. AK Parti’de işler bu şekilde devam eder. Önce teşkilatların görüşü alınır, daha sonra gerekli temayüller yapılır, ortak bir karar alınır. Bizim hedefimiz Zonguldak Belediyesi dahil tüm ilçelerimizde belediyelere talibiz. Zonguldak’ta nasıl bir adayla gidilebilir? Bunlar önümüzdeki günlerde netlik kazanacaktır. Nasıl bir adayla gidilmesi gerekir birinci maddesi seçimi alacak ve kazanacak aday olmasıdır. Çalışkan, Zonguldak için projeler geliştirecek, şehri son 4-5 yıllık halinden kurtaracak bir Belediye Başkanı ve ekibinin iş başına gelmesi lazım. Biz de iktidar gücümüz ile beraber insanların mutlu olacağı, yüzlerinin güleceği, buradan gitmek için fırsat kolladığı bir yapıdan kurtaracağız ve böyle bir adayı bulacağız. Genç olacak, dinamik olacak, insanları sevecek. Böyle bir arkadaşımızı bulacağız”  
“ZONGULDAK’TA DAHA ÇOK İŞ YAPACAĞIZ”
 Millet bahçesi proje çalışmalarının devam ettiğini kaydeden, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun, “Cumhurbaşkanımızın en son Zonguldak mitingine geldiğinde söylediği millet bahçeleri ile ilgili çalışma benzinlik karşısındaki alanla ilgili bir çalışma mevcut. Bu çalışmalar haliyle zaman alıyor. Tabi Zonguldak Valiliğimiz yine bu işin bir kısmında. Biz de takip ediyoruz bunlar sırası ile olacak işler Zonguldak’ta daha çok iş yapacağız vekillerimiz ile bu dönemde”  diye konuştu.

Çetin ÖZDEMİR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Bizim, hedefimiz, Zonguldak, Belediyesi’,
Yorumlar
Haber Yazılımı