“BİZİM SATILIK TAKIMIMIZ YOK!” google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
28 Temmuz 2020 - Salı 12:10 Bu haber 1970 kez okundu
 
“BİZİM SATILIK TAKIMIMIZ YOK!”
SPOR Haberi
“BİZİM SATILIK TAKIMIMIZ YOK!”

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Elmas TV’de Gamze Taşdemir’in sunduğu ‘Gündem’ programına konuk oldu. Canlı yayında gündeme dair açıklamalarda bulunan Başkan Ömer Selim Alan, Zonguldak Kömürspor’da yaşanan sıkıntılara da değindi.

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan , “Zonguldakspor ne yazık ki taşıma suyla dönüyor. Sabit bir geliri yok. Belediye başkanı olarak takımın başarısızlığı beni kahreder. Belediye hariç hiçbir kamu kurumu takıma destek olmadı. Taşıma suyla takım idare edildi. Profesyonel bir takımın stadının böyle olmaması gerekiyor. Yeni stad sözünü almıştık ama pandemi süreci araya girdi.” dedi.

“TARAFTARIMIZ NE İSTİYORSA BENDE ONU İSTİYORUM”

Zonguldak Kömürspor’un kendileri için önemli olduğunu vurgulayan Başkan Alan, “Zonguldakspor taraftarıyız ve taraftarımızla zaten sürekli sosyal medyada iletişim halindeyiz. Taraftarımız ne istiyorsa bende onu istiyorum. Bizim ortak paydamız Zonguldakspor. Çünkü Zonguldakspor mağlup olduğu zaman o haftaya insanlar kötü başlıyor fakat galip olduğunda insanlar mutlu oluyor.” dedi.

“HERKESİN TAKIMA SAHİP ÇIKMASI GEREKİYOR”

Zonguldak Kömürspor’un satılma konusuna da değinen Başkan Alan, “Zonguldakspor için bir iki arkadaşla görüşmemiz oldu ama arkadaşlar bize döneceklerini söylediler sonrasında başka görüşmeler olmuş birazcık iletişim koptu ben biraz samimiyetsizlik hissettim bu yüzden. Biz arkadaşlarımıza samimi bir biçimde anlatmıştık ama basına yansıdı, fakat taraftarda hayal kırıklığı oluştu. Bizim Zonguldakspor satılsın diye bir talebimiz yok. Hacı Demir satılmayacağına dair açıklama yaptı. Biz istiyoruz ki herkes takıma destek olsun. Kamu kurumları sponsor olsun. Zonguldakspor konusunda yardımlaşalım. Belediye takım için gerekeni yapıyor ama bu şehirde sadece Zonguldakspor yok herkesin takıma sahip çıkması gerekiyor. Bizim satılık takımımız yok! Biz Zonguldakspor daha iyi yerlere gelsin istiyoruz.” şeklinde konuştu

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “BİZİM, SATILIK, TAKIMIMIZ, YOK!”,
Yorumlar
Haber Yazılımı