0
Haber Detayı
04 Ocak 2019 - Cuma 18:03 Bu haber 2433 kez okundu
 
“BU BİZİM İŞİMİZ DEĞİL!”
AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, Gazeteciler Cemiyetinde önemli açıklamalarda bulundu.
SİYASET Haberi
“BU BİZİM İŞİMİZ DEĞİL!”

AK Parti ve MHP adaylarının çekilmem restleşmesi, Zonguldak’ta AK Parti ve MHP’nin seçim ittifakı yapacak mı sorusuna AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, “Bu bizim işimiz değil! Genel Başkanların işi” diye cevap verdi.

Milletvekili Türkmen, “  İnşallah hep birlikte ekip olarak adayımızı destekleyeceğiz Zonguldak halkının da bize destek vereceğini ümit ediyorum. Biz Zonguldak halkına inanıyoruz ve güveniyoruz. Zonguldak’ı birlikte yöneteceğiz. Yönetim sistemi ortak bir aklın eseri olacak” dedi.

AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar, İl Başkanı Zekin Tosun, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Çağlayan Zonguldak Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ettiler.  Gündeme ve yerel seçimlere ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Milletvekili Polat Türkmen’e Zonguldak’ta AK Parti ve MHP’nin seçim ittifakı yapacak mı sorusuna şu cevabı verdi, “ Cumhur ittifakı seçime dönük bir ittifak değil. Ülkenin içine düşürülmeye çalışıldığı bir beka sorunudur. Bunu MHP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız söylüyor. Günü birlik o ne kazandı, ben ne kazandım gibi düşünmemek lazım. Geçirdiğimiz badireler ve üzerimizde oynan oyunla ilgili güçlü karakterli liderlerin toplum adına, millet adına ülkemizin bekası adına bir karardır. Bu bizim işimiz değil! Genel Başkanların işidir. Bu bir seçim alışverişi ortaklığı değil” dedi.

TÜRKMEN; GENEL İDAREYLE YEREL İDAREYİ BİRLEŞTİRMESİNİ RİCA EDİYORUM”

Zonguldak Belediye Başkan adayımız her vasfıyla Zonguldak’ımıza uygun, yöneticilik kabiliyeti olan, doktor oluşuyla, merhameti ve insanlara bakışıyla çok iyi bir kardeşimiz diyen Milletvekili Polat Türkmen, “Zonguldak Belediye Başkan adayımız Doktor Ömer Selim Alan’ı Zonguldak halkı tanıyor. İnşallah hep birlikte ekip olarak adayımızı destekleyeceğiz Zonguldak halkının da bize destek vereceğini ümit ediyorum. Biz Zonguldak halkına inanıyoruz ve güveniyoruz. Zonguldak’ı birlikte yöneteceğiz. Yönetim sistemi ortak bir aklın eseri olacak. Çünkü Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği bu. Gönül seferberliği, gönül belediyeciliği yapacağız. Biz Zonguldak halkına inanıyoruz ve bu seçimlerde de genel idareyle yerel idareyi birleştirmesini özellikle halkımızdan rica ediyorum” dedi.

UÇAR; GÜZEL ŞEYLER OLMASI İÇİN HERKESİN MÜCADELE ETMESİ LAZIM

Hizmetlerin daha başarılı gelmesi için bir yola çıktık diyen AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, “ Davet gereği bugün buradayız. Basın ve özellikle yerel basın bizim için çok önemli. Yıllardır siyasetin içinde olan biri olarak yapılan çalışmaları bilgilendirme adına yerel basınımızın önemli olduğu görüyoruz. Bu nedenle de bugün buradayız. Yeni dönem de ülkemiz ve Zonguldak adına güzel şeyler olması için herkesin mücadele etmesi gerektiğine inanıyoruz. Önemli olan Milletimizi, ülkemizin refahı. İktidar partisi olarak Zonguldak’ta ve merkezin İktidar partisi tarafından yöneltilmesi, hizmetlerin daha başarılı gelmesi için bir yola çıktık. İnşallah Zonguldak halkı bu dilek ve temennimize cevap verecektir diye düşünüyorum.  Özellikle yerel anlamda Zonguldak’ın çok geri kaldığı zaman zaman dile getiriliyor. Genç, tecrübeli adayımızla hep birlikte alanlara çıktık” dedi.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: “BU, BİZİM, İŞİMİZ, DEĞİL!”,
Yorumlar
Haber Yazılımı