Haber Detayı
16 Şubat 2020 - Pazar 15:29 Bu haber 1293 kez okundu
 
ÇAYBAŞI’NA YATIRIM ATAĞI
Üniversite Mahallesi İncivez’de yetkililer incelemelerde bulundu. Anıtlar Kurulu tarafından koruma altına alınan TTK eski Havalandırma Bacası civarına taksi durağı, Aile Sağlık Merkezi, İtfaiye noktası ile 112’den bir ambulans için nokta tespiti yapılması kararlaştırıldı.
GÜNDEM Haberi
ÇAYBAŞI’NA YATIRIM ATAĞI

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ve Türkiye Taşkömürü Genel Müdürü (TTK) Genel Müdürü Kazım Eroğlu, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Köksal Osman Bahar, Trafik Komisyonu’nda görevli meclis üyeleri ve İncivez Mahalle Muhtarı Hüseyin Cevher ile birlikte İncivez Mahallesi Çaybaşı mevkiinde incelemelerde bulundular.

Anıtlar Kurulu tarafından koruma altına alınan TTK eski Havalandırma Bacası civarına taksi durağı, Aile Sağlık Merkezi, İtfaiye noktası ile 112’den bir ambulans için nokta tespiti yapılması kararlaştırıldı.

Üniversiteyi de içine alan İncivez Mahallesi son zamanlarda imara aykırı yapılaşma, uyuşturucu ve yaşam kalitesini arttıracak hizmet mahrumiyetleri ile gündeme geliyordu.

Konuyla ilgili İncivez Mahalle Muhtarı Hüseyin Cevher, “Mahalle sorun ve ihtiyaçları ile ilgili yetkililerle uzun süredir görüşüyorduk. Bugün yerinde tespitlerle acil ihtiyaçların 4 tanesini daha karar altına aldık. Mahallemizde tespit toplantısına katılan ilgililere de teşekkür ederim.”

Haber: Arife GÜLERYÜZ

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇAYBAŞI’NA, YATIRIM, ATAĞI,
Yorumlar
Haber Yazılımı