Haber Detayı
24 Nisan 2015 - Cuma 07:37 Bu haber 5170 kez okundu
 
Çoturoğlu, 11 yaşındaki çocuktan 3. dönem için destek istedi
7 Haziran’da yapılacak genel seçimler için AK Parti’den Zonguldak ikinci sıraya Milletvekili adayı olan Faruk Çoturoğlu, üç dönem vekillik yapmak istiyor. Çoturoğlu 11 yaşındaki çocuktan oy istedi. Yanındakiler “Vekilim o daha çocuk oy kullanamaz” deyince Çoturoğlu, “Bu işin ikinci ve üçüncü dönemi var” diye cevap verdi.
SİYASET Haberi
Çoturoğlu, 11 yaşındaki çocuktan 3. dönem için destek istedi

AK Parti Zonguldak Milletvekili adayı Faruk Çaturoğlu, seçim çalışmalarına çok hızlı başladı. Yolda ve caddede gördüğü herkesten oy isteyen aday, Acılık Sanayi Sitesi ziyaretinde 11 yaşındaki çocuktan da oy istedi. Faruk Çoturoğlu’nun 11 yaşındaki çocuktan oy isteyince, yanındaki teşkilat şaşırdı. AK parti teşkilatı Çoturoğlu’nun dalgınlıkla çocuktan oy istediğini düşünüp “Vekilim o daha çok küçük ve oy kullanamaz” dedi. Milletvekili adayı Çoturoğlu, “ Birinci dönem tamam. O çocuk büyüyecek ve iki dönem sonra oy kullanacak. Şimdiden isteyeceksin ki çocuk unutmasın. Bu işin ikinci ve üçüncü dönemi var daha” diye cevap verdi.
Etraftaki vatandaşlar bu diyalog üzerine “Zonguldak eski Belediye Başkanı Secaattin Gonca’da seçim gezisinde Gazipaşa Caddesi’ndeki bir iş yerinde cansız mankenden oy istemişti. Gonca, cansız mankenden oy istediğinde belediye Başkanlığı seçimini kaybetmişti. Çoturoğlu’nun 11 yaşındaki çocuktan oy istemesi uğurlu gelebilir.” dediler 
Muhammet KARAPINAR 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK Parti, Faruk Çoturoğlu
Yorumlar
Haber Yazılımı