DEMİRKÖSE’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
23 Mayıs 2020 - Cumartesi 17:19 Bu haber 1639 kez okundu
 
DEMİRKÖSE’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
GÜNDEM Haberi
DEMİRKÖSE’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

MHP Zonguldak İl Başkanı İ.Varol Demirköse Ramazan Bayramı mesajı yayınladı.Yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi ; 

“Mübarek Ramazan bayrama kavuşmuş bulunuyoruz.

İdrak edeceğimiz bu bayram geçmiş bayramlardan insan ve toplum sağlığı açısından farklılıklar içermektedir.
Türkiye, COVİD-19 salgınına karşı bütün imkanlarıyla mücadele etmiş ve çok şükür ki, hastalık kontrol altına alınmıştır.
Salgının tekrar yayılmasının önünü kesmek ve sağlıklı günlere ulaşmak için Ramazan Bayramı’nda da tedbirlere uymak, sosyal mesafeleri korumak, bugüne kadar hastalığa karşı elde ettiğimiz başarılı çalışmaları heba etmemek zorundayız.
Türk milleti büyük bir ailedir.Cenab-ı  Allah aziz milletimizin yar ve yardımcısıdır.
Geçmiş bayramlardaki ziyaretleri, kucaklaşmaları ve bayramlaşmaları yaşayamasak ta Milli ve manevi değerlerimize sıkı sıkıya bağlılık, kökümüze ve kimliğimize sadakat her günümüzü bayram yerine çevirecektir.
Bilinmelidir ki, bayrak inmeyecek, ezan dinmeyecek, vatan bölünmeyecektir.
Sosyal mesafelere sığmayacak büyüklükteki manevi coşku ve kucaklaşmalarımızla karşıladığımız Ramazan Bayramı’nın aziz milletimize ve Türk İslam alemine hayırlar getirmesini Cenabı Allahtan diliyor, aziz milletimizin Türk-İslam aleminin bayramını yürekten kutluyorum.
COVİD-19 hastalığından dolayı hayatlarını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet, tedavi gören kardeşlerimize şifalar diliyorum.”dedi.


 

Kaynak: Editör:
Etiketler: DEMİRKÖSE’DEN, RAMAZAN, BAYRAMI, MESAJI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı