Haber Detayı
24 Nisan 2015 - Cuma 21:17 Bu haber 5064 kez okundu
 
Demirtaş’a teşekkür ziyareti
Yıldız Erkekler Futbol müsabakalarında il birincisi olan Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu sporcuları, okul müdür yardımcısı Murat Güveren, Beden Eğitimi Öğretmeni Turan Altıntaş ve Engin Kabak ile birilikte Zonguldak İl Özel İrade Genel Sekreteri Recep Demirtaş’a desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular.
SPOR Haberi
Demirtaş’a teşekkür ziyareti

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Yıldız Erkekler Futbol turnuvasında birinci olarak, Sinop’ta oynanan grup müsabakalarında de birinci olan Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu yöneticileri, öğretmenleri ve sporcuları, dün İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş’a desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundular. 

“Yarı final vizesi alarak döndük”
Ziyaret sırasında Demirtaş’a teşekkürlerini sunan Beden Eğitimi Öğretmeni Turan Altıntaş, şunları söyledi: “Daha önce 18-19-20 Nisan tarihlerinde Sinop’a gitmeden önce sayın müdürümüzü ziyaret etmiştik. Çocuklarımıza gereken desteği yapacağını kendisi belirtmişti ve gerekeni de yaptı. Bizde çocuklarımızla beraber Sinop’ta yapılan turnuvaya katıldık ve orada çocuklarımız birinciliği elde ederek ve yarı final vizesi alarak döndük. Bizleri çocuklarımız utandırmadı. Bizde üzerimize düşeni şehrimiz ve okulumuz adına yaptığımızı düşünerek, sayın müdürümüze teşekkür ziyaretinde bulunma gereğinde olduğumuzu hissettik. Sadece bize değil Zonguldak’ta ki diğer okullara da sosyal anlamda yardımlarından dolayı kendisine bir kez daha teşekkür ediyoruz. Bundan sonrada yadımlarını gerek bizden gerek okullardan esirgemeyeceğini biliyoruz. Biz, çocuklarımız ve okul müdürümüz, öğretmenlerimiz adına bir kez daha kendisine teşekkür ediyoruz. “

“Yardım etmek bizim görevimiz”
Turan Altıntaş’ın sözlerinin ardından açıklama yapan Recep Demirtaş, Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu sporcularına ve eğitimcilerine Zonguldak’ın adını tüm Türkiye’ye duyurdukları için teşekkür ederek, “Sizlere yardım etmek bizim görevimiz. Burası Zonguldak’ın tüm okullarına hitap eden bir kurumdur. Size her türlü kolaylığı sağlamaya çalışıyoruz. Bizim bir de eğitimci yönümüz var.  O yüzden hiçbir okulumuzu geri çeviremiyorum. Okullarda bu tür şeylerin maddi açıdan ne kadar zor olduğunu bilen birisiyim. Özellikle Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda teşekkür etmeye gelmenizden dolayı beni ayrıca gururlandırdınız. Bundan sonrada gücümüzün yettiği kadar, bize verilen yetkiler doğrultusunda sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bize.” dedi.
Yıldız Erkekler Futbol kategorisinde il birincisi olan, daha sonra ise Sinop’ta düzenlenen grup müsabakalarında birinciliği elde eden Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu, 6-9 Mayıs 2015 tarihleri arasında Sakarya, Konya, Denizli ya da Sivas’ta düzenlenecek olan yarı final müsabakalarına katılmaya hak kazandı. Fadime YILMAZ ELMA

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Spor
Yorumlar
Haber Yazılımı