Haber Detayı
11 Mayıs 2016 - Çarşamba 20:49 Bu haber 4141 kez okundu
 
Diriliş başkanları, Akdemir ve Uzun’u ziyaret ettiler
Diriliş Başkanları Zonguldak Şube Başkanı Sinan Toptan ve yönetimi ziyaretlerine devam ediyor.
GÜNDEM Haberi
Diriliş başkanları, Akdemir ve Uzun’u ziyaret ettiler

Diriliş Başkanları Zonguldak Şube Başkanı Sinan Toptan ve yönetimi CHP Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun ve CHP İlçe teşkilatını ziyaret ettiler.

CHP Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun ve yönetimini ziyaret eden Diriliş Başkanları Zonguldak İl Yönetimi, ziyarette “Benim Anayasam Projesi” hakkında bilgi verdi. Toprak ve yönetim kurulu üyeleri amacı ve çalışmaları hakkında da bilgilendirme yaptılar.
Ebru Uzun ve Yönetimi de, Diriliş Başkanlarının projeleri, vizyonları ve misyonlarını dinledi ve merak ettikleri konularda görüş alışverişinde bulundular. Anayasanın ilk 4 maddesinin kesinlikle değiştirilmesine müsaade etmeyeceklerine dikkat çeken Uzun, bu 4 madde haricinde tüm maddelerin değiştirilmesi ve yenilenmesinin tartışılabileceğine dikkat çekti. Uzun ve yönetimi ziyaretleri nedeniyle Diriliş Başkanları Yönetim Kuruluna teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.


Diriliş, Akdemir’e plaket hediye etti

Diriliş Başkanları CHP Merkez İlçe ziyaretinin ardından Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette Diriliş Başkanları Zonguldak İl Yönetimi Başkan Akdemir’e amaçları ve çalışmaları hakkında bilgi verdi, “Benim Anayasam Projesini” anlattı. Derneklerinin hiçbir siyasi partiye bağlı veya taraflı olmadığının altını çizen Toprak, derneklerinin faaliyetlerinde kendilerinin desteğine ihtiyaç duyduklarını belirterek özellikle önümüzdeki Cuma günü Cuma namazının ardından ‘Benim Anayasam’ isimli kitapçığı Zonguldak’ta birkaç noktada stant kurarak vatandaşlara dağıtmak istediklerini, bunun için de Başkan Akdemir’den destek istediklerini dile getirdiler.

Başkan Akdemir, ziyaretleri nedeniyle kendilerine teşekkür etti. Dernek faaliyetleri ve “Benim Anayasam Projesi” hakkında bilgi alan Akdemir, düşüncelerini yazan vatandaşların bu kitapları nasıl ulaştıracaklarını sordu. Toprak, vatandaşların kitapçığın içinde yazan kargo adresine kitapçıkları ücretsiz gönderebileceğini ifade etti. Başkan Akdemir Cuma günü kitapçık dağıtımı ile ilgili olarak “Gerekli dilekçesini yazın. Prosedürleri var. Yardımcı olurum” dedi.

Toprak, Başkan Akdemir’e teşekkür plaketi takdim etti. 

Seda FİDAN

Kaynak: Editör:
Etiketler: Diriliş, başkanları,, Akdemir, ve, Uzun’u, ziyaret, ettiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı