‘EMEKLERİMİZ BOŞA ÇIKMADI’ google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber
22 Ocak 2020 - Çarşamba 14:51 Bu haber 3657 kez okundu
 
‘EMEKLERİMİZ BOŞA ÇIKMADI’
CHP Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun mazbatasını aldı
SİYASET Haberi
‘EMEKLERİMİZ BOŞA ÇIKMADI’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Merkez ilçe Başkanlığı’nı kazanan Ebru Uzun mazbatasını alarak resmen göreve başladı.

Geçtiğimiz hafta Pazar günü Memurlar Lokali’nde gerçekleştirilen CHP Merkez ilçe Başkanlığı’nın 12’nci Genel Kurulunda Ebru Uzun, Sevgi Alay ve Osman Zaimoğlu yarışmış, seçim sonucuna göre Ebru Uzun 134 oyla Merkez İlçe Başkanlığı’na seçilmişti.

Kongre sonrasında rakip adaylara tarafından kongrede yaşananlarla ilgili Seçim Kurulu’na yapılan itirazlar reddedilmiş, Seçim Kurulu ise kongrede her hangi bir usulsüzlük olmaması üzerine seçimi kazanan Ebru Uzun’a mazbatasını verdi.

CHP Merkez ilçe Başkanlığı’nı kazanan Ebru Uzun beraberinde CHP İl Başkanı Hakkı Güney ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Adliye binasına gelerek, Seçim Müdürü Alper Bozkurt’tan mazbatasını aldı.

“EKİP ARKADAŞLARIMIZLA BİRLİKTE ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

Mazbatasını alarak resmen CHP Merkez İlçe Başkanlığı görevine başlayan Ebru Uzun, çok hararetli bir kongre süreci yaşadıklarını, bütün saldırı ve karalamalara rağmen delegelerin kendilerine olan güven ile birlikte mutlu sona ulaştıklarını kaydederek şunları söyledi;

 “Mazbatamızı aldım, yönetim kurulu arkadaşlarımız da yanımızda çok mutluyuz. Çok hararetli bir dönemden geçtik. Hakkımızda yapılan bütün saldırı ve karalamalara rağmen delegenin bize olan inancı bizi mutlu sona taşıdı, emeklerimiz boşa çıkmadı. Bundan dolayı da çok mutluyuz, gururluyuz. Bize olan inancı, bize olan güvenci asla boşa çıkarmamak için ekip arkadaşlarımızla birlikte çok çalışacağız. Bugün itibariyle artık görev başındayız. Partimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.  

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘EMEKLERİMİZ, BOŞA, ÇIKMADI’,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı