0
Haber Detayı
25 Temmuz 2018 - Çarşamba 08:11 Bu haber 2097 kez okundu
 
Erdemir, Basın Bayramını kutladı
GÜNDEM Haberi
Erdemir, Basın Bayramını kutladı

Erdemir Genel Müdürü Salih Cem Oral, 24 Temmuz basın bayramı ve sansürün kaldırılışının 110. yılı nedeniyle resepsiyon verdi. Gazetecileri zor şartlarda başarılı çalışmalarından dolayı kutlayan  Salih Cem Oral, Bugün sizinle olmaktan büyük keyif alıyorum dedi. 
Erdemir Genel Müdürü Salih Cem Oral’ın verdiği resepsiyonda bir araya gelen basın mensupları günün yorgunluğunu ve stresini atı. Cem Oral, gazetecilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Muhammet KARAPINAR 

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde faaliyet gösteren ve dünya devi Ereğli Erdemir Çelik fabrikaları Genel Müdürü Salih Cem Oral, 24 Temmuz basın bayramı ve sansürün kaldırılışının 110. yılı nedeniyle resepsiyon düzenledi. Düzenlenen resepsiyona Ulusal ve yerel medyada çalışan gazeteciler ve yöneticileri katıldı. Ereğli Erdemir Çelik fabrikaları yerleşkesinde bulunan Bağlık restoranda düzenlenen kokteyle, Erdemir Genel müdürü Salih Cem Oral, halkla ilişkiler departmanları yanı sıra Zonguldak ve Ereğli’de görev yapan gazeteciler katıldı. Erdemir Genel müdürü Salih Cem Oral, Basın bayramını kutlayarak gazetecileri görevlerinde başarılar diledi.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erdemir,, Basın, Bayramını, kutladı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı