Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 16:11 Bu haber 2380 kez okundu
 
“ERİŞ'İ KADROMUZA KATACAĞIZ”
Zonguldak Kömürspor'un Futbol Şube Sorumlusu Hacı Demir, önemli açıklamalarda bulundu.
SPOR Haberi
“ERİŞ'İ KADROMUZA  KATACAĞIZ”

TFF 2. Lig ekiplerinden Zonguldak Kömürspor’un Futbol Şube Sorumlusu Hacı Demir, merak edilen birçok konu hakkında açıklamalarda bulundu. Önceliklerinin borçları kapatmak olduğunu ifade eden Demir, Onur Eriş ile ilgili de önemli bir konuya değindi. Demir, Samsunspor’da forma giyen başarılı oyuncu Onur Eriş’i kiralama yönetimiyle geri almak istediklerini söyledi.

“DESTEK VERECEK KİŞİLERİ YÖNETİME ALACAĞIZ”

Zonguldak Kömürspor'un Futbol Şube Sorumlusu Hacı Demir, yaptığı açıklamalarda ekonomik konulara değinerek, “Şu anda ekonomik yönde dar boğazdayız. Diğer takımlarda büyük sıkıntılar çekiyor. Mevcut futbolculara borcumuz bor. Önceliğimiz oyuncularımızın borçlarını kapatmak. Ondan sonra da bu dar boğazdan çıkmamız gerek. Bayrama kadar yönetimle bir toplantı yapacağız. Zonguldak Kömürspor’a destek verecek kişileri yönetime alacağız. Sonrada yeni sezon çalışmalarına başlayacağız.” şeklinde konuştu.

“CANER'LE BU YOLDA DEVAM ETMEK İSTİYORUZ”

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner ile yollarına devam etmek istediklerini ifade eden Demir, “Zonguldak Kömürspor Başkanı Süleyman Caner'le bir sorunumuz yok. Onun bizle varsa zaten söyler. Biz onunla yürümeye devam etmek istiyoruz. O bu takıma yeri geldi işinden daha çok önem verdi. Onunla 2 şampiyonluk yaşadık. Başkanımız Süleyman Caner'le bu yolda devam etmek istiyoruz.” dedi.

“BANA GÖRE GELECEK SEZON ŞAMPİYON OLURUZ”

Zonguldak Kömürspor Futbol Şube Sorumlusu Hacı Demir, mevcut kadroyu koruyacaklarını söyleyerek, “Mevcut kadroyu korumak istiyoruz. Bu sezon şanssızlıklar yaşadık. Bu ekonomik dar boğazda mevcut kadaroyu korursak bence bu sezon şampiyon oluruz. Çünkü biz gibi diğer takımlarda sıkıntıda. Bu takımı korursak bana göre gelecek sezon şampiyon oluruz.” dedi.

“O HER ZAMAN BİZİM İÇİN ÇOK BÜYÜK GÜÇ”

Devre arasında Samsunspor’a transfer olan Onur Eriş ile ilgili konuşan Hacı Demir, “Yeni sezonda ekonomik sorunları aşarsak Onur Eriş'i geri alırız. Samsunspor Yönetimiyle de konuştum. Onlarda Onur'u bie kiralama konusunda söz verdi. Eğer gelecek sezon aynı kadroyu korursak Onur Eriş'i kadromuza katacağız. O her zaman bizim için çok büyük güç.” dedi.

Zonguldak Kömürspor'un Futbol Şube Sorumlusu Hacı Demir,''Cahit hoca ayrılacağını açıkladı. Saygı duyuyoruz. Bizde yolumuza bakacağız. Ama gördük denedik. Cahit hoca olsun Şenol hoca olsun. Artık buradan hoca istemiyoruz. Yönetim olarak dışarıda hoca düşünüyoruz.  Yeni sezonda dışarıdan bir hocayı takım başına getireceğiz.” dedi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: “ERİŞ'İ, KADROMUZA, , KATACAĞIZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı