Haber Detayı
27 Nisan 2015 - Pazartesi 16:39 Bu haber 2278 kez okundu
 
Erkmen, Vali Kaban’ı ziyaret etti
Göksu Bayram -Milliyetçi Hareket Partisi 25’inci dönem 2’nci sıra Milletvekili adayı Yavuz Erkmen ve 3’üncü sıra Milletvekili adayı Ahmet Emre Bayramoğlu, beraberinde Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy, Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner ve partililer, Vali Ali Kaban’ı makamında ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Erkmen, Vali Kaban’ı ziyaret etti

MHP Zonguldak Milletvekili adayları Yavuz Erkmen ve Ahmet Emre Bayramoğlu, beraberinde Merkez İlçe Başkanı Niyazi Kıransoy, Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner ve partililer, Vali Ali Kaban’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Vali Kaban, seçimlerin demokrasi için büyük önem taşıdığını vurgulayarak, “Demokrasilerin en önemli unsuru seçimlerdir. Dünyanın hemen her yerinde çok yoğun olarak başvurulan bir metot olmaklar birlikte, bizde bugüne kadar başarılı seçimler yürüttük. İnşallah bundan sonra da sıkıntısız, güzel bir şekilde başarılı bir seçim geçiririz. 7 Haziran genel seçimlerinin ülkemize ve Zonguldak’ımıza hayırlı, uğurlu olmasını, sizlereyse kolaylıklar ve başarılar diliyorum” dedi.
MHP Zonguldak Milletvekili adayı Yavuz Erkmen ise, demokrasinin önemine dikkat çekerek, “Partiler, demokrasilerin olmazsa olmazdırlar. Farklı görüşlerin var olması demokrasinin ürünüdür. Bugüne kadar Zonguldak’ta siyasi partiler arasında bir hizmet yarışı olmuştur. Çok şükür bu yarış içerisindeyken de birbirini kırıcı, üzücü olaylar yaşanmamıştır. Bu seçim döneminde de bu tür olayların yaşanmayacağına inanıyoruz. Çünkü herkes farklı metotları tercih etse de hem ülkesine hem de bölgesine hizmet etme amacı taşımaktadır. En iyi şekilde hizmet eden ve takdiri de elbette ki millet verecektir. Bölgede kendi alanlarında uzman arkadaşlarımızla birlikte Zonguldak’ın sorunlarını bildiğimizi, çözüm yolları konusunda da elimizden geldiğince katkı vereceğimize inanarak bu iş içerisine girdik. Seçimleri hem Zonguldak hem de ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erkmen,, Vali, Kaban’ı, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı