Haber Detayı
23 Nisan 2015 - Perşembe 08:29 Bu haber 4360 kez okundu
 
Gaziler, Demirci’yi ziyaret etti
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Şube Başkanı Ramazan Çakal ve beraberindekiler, Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanlığının 10’uncu Olağan Genel Kurulu sonucunda başkanlığa seçilen Ahmet Demirci’ye hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
- Haberi
Gaziler, Demirci’yi ziyaret etti

Türkiye Muharip Gaziler Derneği Şube Başkanı Ramazan Çakal ve beraberindekiler, GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci’ye yeni görevinden ötürü hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  Ziyarette konuşan Şube Başkanı Çakal, iyi dilek ve temennilerde bulunarak, “Derneğimiz olarak, desteğimizi sizlerden esirgemedik ve bundan sonrada esirgemeyeceğiz. Yeni göreviniz şehrimize ve maden işçilerimize hayırlar getirmesini diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi. 
Ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti ifade eden GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci ise, “Gazilerimiz ve aziz şehitlerimiz olmasa bu vatan olmazdı. Vatanımızın için hayatını kaybeden şehitlerimizin mekanı cennet olsun, Allah rahmet eylesin. Ziyaretiniz için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
Konuşmaların ardından Türkiye Muharip Gaziler Derneği Şube Başkanı Çakal, GMİS Genel Başkanı Demirci’ye derneğin flamasını hediye etti.
Göksu Bayram

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türkiye Muharip Gaziler Derneği
Yorumlar
Haber Yazılımı