Haber Detayı
16 Nisan 2015 - Perşembe 12:52 Bu haber 4794 kez okundu
 
Gönüllüler Güneş’e gitti
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) Ayten-Maksut Çavdar Öğrenim birimi gönüllüleri Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş’i makamında ziyaret ettiler.
EĞİTİM Haberi
Gönüllüler Güneş’e gitti

Çaycuma ilçesinde bulunan (TEGV) Ayten-Maksut Çavdar Öğrenim birimi sorumlusu Nalan Turgut, gönüllülerden Devrim Yenigün ve Eda Alkan ilçeye bağlı Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş’i makamında ziyaret ederek vakfın ve gönüllülerin çalışma detaylarını ve tanışmak amacıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 

Başkan Güneş, TEGV Çaycuma Birim Sorumlusu Nalan Turgut ve gönüllülere kendisine yaptıkları ziyaret dolayısıyla teşekkür etti. Birim Sorumlusu Nalan Turgut ise; “Bugün sizleri gönüllülerimizle birlikte ziyaret ettik. Öncelikle bu misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın amacı okul çağında olan minikleri bizlerde çeşitli etkinliklerle onları eğlendirmek ve onlara çeşitli beceriler sağlamaktır. Bizlerde o sevgi kelebeklerinin mimarlarıyız. Onlara yaptığımız etkinliklerle mutlu oluyoruz” dedi.

Ziyaret fotoğraf çekimi ile sona ererken TEGV Sorumlusu Nalan Turgut, Başkan Zerrin Güneş’e tablo hediye etti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gönüllüler, Güneş’e, gitti,
Yorumlar
Haber Yazılımı