Haber Detayı
11 Mayıs 2016 - Çarşamba 10:43 Bu haber 4729 kez okundu
 
Hayırseverlere anlamlı plaket
Zonguldak Valisi Ali Kaban, Atatürk Devlet Hastanesi’ne özel oda yaptıran hayırsever iş adamlarına teşekkür plaketi takdim etti.
GÜNDEM Haberi
Hayırseverlere anlamlı plaket

Devletin yaptığı yatırımların yanı sıra hayırsever iş adamlarının da katkılarının önemine dikkat çeken Vali Kaban, “İlimiz hastanesinde ihtiyaç duyduğumuz, hastalarımızın ihtiyacı dolayısıyla özel oda çalışmalarına destek veren hayırsever çok değerli iş adamlarımıza çok teşekkür ediyorum. Çünkü hakikaten böylesi çabalar ile ilgili devletin kendi gayreti dışındaki hayırseverlerin çalışmaları olmadan bu işlerin kalıcı olması mümkün olmuyor. Bu anlamda çalışmalar çok temsili gözükse de bu çalışmalar çok büyük bir değere haiz. Bundan sonraki çalışmalarla da hastanemizle ilgili sorunları aşarak yeni oluşacak hastane sistemimizin de devamını sağlanmasında da bu yaptığınız hizmetin tekrar kullanılmaya devam edeceğini ve unutulmayacağını ifade etmek isterim” dedi.

Atatürk devlet Hastanesi’ne özel oda yaptıran hayırsever iş adamları Murat Korkmaz, Mehmet Erdoğan, Arif Demirel, Nilay Kurt ve Tuncer Külah plaketlerini alırken, törende Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hasan tosun ve hastane yönetimi de hazır bulundu.

HABER: Çetin ÖZDEMİR

Zonguldak Valisi Ali Kaban, Atatürk Devlet Hastanesi’nde özel oda yaptırarak hastaların rahat bir ortamda sağlık hizmeti almalarını sağlayan hayırsever iş adamlarına teşekkür plaketi verdi.

Devletin yaptığı yatırımların yanında, hayırsever iş adamlarının da katkılarının önemine değinen Vali Ali Kaban, “hakikaten böylesi çabalar ile ilgili devletin kendi gayreti dışındaki hayırseverlerin çalışmaları olmadan bu işlerin kalıcı olması mümkün olmuyor. Bu anlamda çalışmalar çok temsili gözükse de bu çalışmalar çok büyük bir değere haiz” dedi.

KABAN: HAYIRSEVER İŞ ADAMLARIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Valilik binasında gerçekleştirilen plaket töreninde konuşan Vali Ali Kaban, “Değerli Başhekimimiz Hasan Tosun yaptıkları çalışma neticesinde ilimiz hastanesinde ihtiyaç duyduğumuz, hastalarımızın ihtiyacı dolayısıyla özel oda çalışmalarına destek veren hayırsever çok değerli iş adamlarımıza çok teşekkür ediyorum. Çünkü hakikaten böylesi çabalar ile ilgili devletin kendi gayreti dışındaki hayırseverlerin çalışmaları olmadan bu işlerin kalıcı olması mümkün olmuyor. Bu anlamda çalışmalar çok temsili gözükse de bu çalışmalar çok büyük bir değere haiz. Bundan sonraki çalışmalarla da hastanemizle ilgili sorunları aşarak yeni oluşacak hastane sistemimizin de devamını sağlanmasında da bu yaptığınız hizmetin tekrar kullanılmaya devam edeceğini ve unutulmayacağını ifade etmek isterim” diye konuştu.

İŞTE O HAYIRSEVERLER İŞ ADAMLARI

Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’nde özel oda yaptıran hayırsever iş adamları Murat Korkmaz, Mehmet Erdoğan, Arif Demirel, Nilay Kurt ve Tuncer Külah’a özel oda yapımı konusundaki katkılarından dolayı Vali Ali Kaban tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Törende; Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hasan Tosun ve hastane yöneticileri de hazır bulundu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hayırseverlere, anlamlı, plaket,
Yorumlar
Haber Yazılımı