google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
21 Kasım 2019 - Perşembe 16:42 Bu haber 3463 kez okundu
 
HEDEF ‘ŞAMPİYONLUK’
Milli Atletizm Antenörü Utku Duman ve Milli Engel Sporcusu Doğukan Kilcioğlu, Antalya'da yapılan yeni sezon planlama toplantısı ve 1.etap kampına katıldı.
SPOR Haberi
HEDEF ‘ŞAMPİYONLUK’

Başarıları ile adlarından oldukça söz ettiren Zonguldaklı Milli Atletizm Antrenörü Utku Duman’ın yetiştirdiği sporcu Doğukan Kilcioğlu, geçtiğimiz sezon 14.35 derecesiyle milli takım kampına katılma hakkı elde etmişti. Antrenör Utku Duman ve sporcu Doğukan Kilcioğlu 11-18 Kasım tarihleri arasında Antalya'da yapılan milli takım 2019-2020 sezonu planlama toplantısı katılarak kamp yaptı.

Madalyaya doymayan Doğukan Kilcoğlu yeni sezonda gözünü Balkan Şampiyonası’na dikti. Kilcoğlu ilk olarak Ocak ayında İstanbul'da 2.etap kampına katılacak. Ardından milli sporcu Doğukan Kilcoğlu ay yıldızlı forma altında Şubat ayında İstanbul'da yapılacak olan Gençler Balkan Şampiyonasında şampiyonluk hedefliyor.

“BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM”

Zonguldaklı milli atletizm antrenörü Utku Duman, ilk etap kampının verimli geçtiğini ifade ederek, ''Antalya kampımız verimli geçti. Kampta ilk olarak yeni sezon planlamamızı yaparak ardından ilk etap kampımızı gerçekleştirdik. Doğukan'ın yeni sezonda büyük başarılara imza atacağını düşünüyorum. İyi bir hazırlık dönemi geçiriyor. Hedefimiz Şubat ayında İstanbul'da yapılacak olan Gençler Başkan Şampiyonası’nda şampiyonluk. Bunu yapacak güçteyiz. İnşallah Doğukan ay yıldızlı forma altında ülkemizi ve ilimizi en iyi şekilde temsil edecek.” şeklinde konuştu.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: HEDEF, ‘ŞAMPİYONLUK’,
Yorumlar
Haber Yazılımı