Haber Detayı
15 Nisan 2015 - Çarşamba 22:15 Bu haber 4580 kez okundu
 
İktidarın ayak sesleri duyuluyor
CHP Zonguldak Merkez ilçe Başkanı Cemal Şahin, 7 Haziran’da yapılacak olan Genel seçimde Zonguldak’ta birinci parti olabilmek için kolları sıvadıklarını belirterek çalışmalar hakkında bilgi verdi. 10 gün içinde sahaya inerek çalışmalara başlayacaklarını belirten CHP Merkez İlçe Başkanı Cemal Şahin çalışmalara evlerden başlayacaklarını belirterek broşürlerin de partiye geldiğini ifade etti.
SİYASET Haberi
İktidarın ayak sesleri duyuluyor

Şahin; ‘İlk çalışmamızı ise evlerden başlayacağız ifadesini kullandı. Şahin aynı zamanda ise CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Zonguldak olmak üzere diğer illere gönderdiği taahhütname ve broşürlerinde geldiğini bunun hazırlıkları da parti binamızda kadın kolları tarafından halka verilmek üzere hazırlanıyor’ dedi. 
Şahin; ‘Emekliye birer maaş ikramiye
CHP Merkez İlçe Başkanı Cemal Şahin;  “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun sevgi ve saygısını halkımıza ileteceğiz. Bu ziyaretler asasında seçmenlerimizle bu gönül bağını kurduktan sonra, Genel Başkanımızın, partimizin, genel merkezimizin vatandaşlarımıza taahhütlerini içeren broşürlerimizi dağıtacağız. Özellikle Genel Başkanımızın emeklilere verilecek olan ikramiye ile ilgili dini bayramlarda birer maaş ikramiye taahhütnamesi var.  Broşürlerle beraber taahhütnameleri vatandaşlarımıza ulaştıracağız. Sandık görevlilerimiz hem seçmenlerimize hem de CHP’nin Vahdetleri içeren broşür ve taahhütnameleri ulaştıracaklar. Bunun içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz “diye konuştu.  
Şahin; ‘İktidara yürüyoruz’
CHP Merkez İlçe Başkanı Cemal Şahin, “Taahhütname ve broşürlerle birlikte araç ve diğer ekipmanlarımızın hazırlıkları son aşamaya geldi.  Bir kaç gün içersin de de daha geniş mahalle mitingleri şeklinde çalışmalarımızda devam edecek.  Bu çalışmalar sonucunda da artık önce Zonguldak’ta ve ülkemizde birinci parti olmak.  Ülkemizin de o arzuladığı, beklediği vatandaşlarımızın şuanda önemli çoğunluğunun yoğunlaşarak CHP’ye doğru yöneldiğini, o sosyal demokrat iktidarı artık iktidar sesleri yavaş yavaş gelmeye başladı diye bilirim “dedi. SEDA FİDAN

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İktidarın, ayak, sesleri, duyuluyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı