0
Haber Detayı
16 Nisan 2018 - Pazartesi 15:35 Bu haber 1791 kez okundu
 
Kamu-Sen’den TÜİK’e ziyaret
Bacıoğlu: TÜİK başarılı çalışmalara imza atan bir kurumuzdur
GÜNDEM Haberi
Kamu-Sen’den TÜİK’e ziyaret

Türkiye Kamu-Sen il Başkanı ve Türk Büro-Sen Şube Başkanı Kadir Bacıoğlu, geçtiğimiz günlerde Türkiye İstatistik Kurumu(TÜİK) Zonguldak il Müdürlüğü’ndeki görevine başlayan Ercan Çelik’i ziyaret ederek, “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

Beraberinde; Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Şahin Ören ve Türk Büro-Sen yöneticileri ile birlikte TÜİK İl Müdürü Ercan Çelik’i ziyaret eden, Türkiye Kamu-Sen il Başkanı ve Türk Büro-Sen Şube Başkanı Kadir Bacıoğlu şunları söyledi.

BACIOĞLU: TÜİK BAŞARILI ÇALIŞMALARA İMZA ATAN BİR KURUMUZDUR

“TÜİK uzun yıllardır takip ettiğimiz, Zonguldak’ta başarılı çalışmalara imza atan başarılı bir kurumumuzdur. Dileğimiz ve beklentimiz o ki, sizin döneminizde yüksek olan bu çıta inşallah daha yukarılara çıkacaktır. Çünkü bu kurum Zonguldak’ta gerçekten huzurlu, işleyiş olarak bu güne kadar ekstra bir sıkıntının yaşanmadığı bir kurum. Burada, bugüne kadar görev yapan idarecilerimizin olumlu tavırları tabii ki bundan sonraki süreçte eminim ki, siz de bu çıtayı yükseltmek adına olumlu işler yapacaksınız. Kurumda biliyorsunuz son zamanlarda 4/C’den 4/B’ye geçişlerle ilgili ciddi bir hareketlilik var. Bu süreçte en son açıklanan bazı şeyleri tabi ki 4/C’den, 4/B’ye geçişteki çok da tasvip ettiğimizi söyleyemeyiz. Bununla ilgili Türk Büro-Sen Genel Merkezi davalarını açtı bu sürecin biraz daha olumlu çalışanlara yansıtılmasıyla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Ben tekrar sizlere hoş geldiniz diyorum, hayırlı olmasını diliyorum” diyerek her türlü başarılı çalışmalarda TÜİK il Müdürü Ercan Çelik’in yanında olduklarını belirtti. 

ÇELİK: GÖREVİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE YERİNE GETİRECEĞİZ

Türkiye Kamu-Sen il Başkanı ve Türk Büro-Sen Şube Başkanı Kadir Bacıoğlu ve yönetim kurulunun ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜİK il Müdürü Ercan Çelik de yaptığı konuşmada, “Nevşehir’de 12 yıl görev yaptım. Zonguldak Bölge Müdürlüğüne atandım. Zonguldak, Bartın, Karabük bölgelerini kapsayan görev başlığımız vardır. Görevimizi en iyi şekilde yerine getireceğiz” dedi.Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kamu-Sen’den, TÜİK’e, ziyaret,
Haberin Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı