KARAELMAS MAHALLESİ’NDEN TEŞEKKÜR
Haber
02 Aralık 2021 - Perşembe 13:11 Bu haber 1092 kez okundu
 
KARAELMAS MAHALLESİ’NDEN TEŞEKKÜR
SİYASET Haberi
KARAELMAS MAHALLESİ’NDEN TEŞEKKÜR

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek ve Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan vatandaşlar ile buluşmaya devam ediyor.

AK Parti Merkez İlçe Karaelmas Mahalle Teşkilatı’nın toplantısında, AK Parti Merkez ilçe Başkanı ve Yönetimi, Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Zonguldak Belediye  Meclis Üyesi Uğur Sarıkan, Aydın Arıcı mahallede yaşayan vatandaşlar ile bir araya geldiler.

Zonguldak Belediyesinin çalışmaları ve Karaelmas Mahallesi’ne yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, “Devam eden projelerimiz hızlı bir şekilde ilerlemektedir.  Bunun dışında Zonguldak için yeni projeler üretmeye devam ediyoruz. Mahallelerde çalışmalarımıza vatandaşlardan gelen taleplere aciliyetine göre müdahale etmekteyiz.  Zonguldak olarak, vatandaşlarımız kısa zaman sonra jeneratörün faaliyete alındığında su kesintisi olmadan içme suyuna kavuşmuş olacaklar. İçmesuyu temini konusunda küçük hidrohes projesi ve yüzeyden su alma konusunda çalışmalarımız var. Hidrohes projesi ile barajda elektirik gideri anlamında yüzde yirmiye varan bir tararruf yapmış olacağız. Yüzeyden su alma çalışmamız ile de halka daha temiz su temini için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Halkımızın taleplerini, ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Elbetteki talapler her zaman gelmeye devam ediyor, bizlerde bunları çözmeye devam edeceğiz. Halkımız uzun yıllar hizmetsiz kaldığı için kısa zamanda bir çok iş yapmak zorunda kalıyoruz. İşimiz hizmet bunun için gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

Vatandaşlarda yapılan çalışlardan memnun olduklarını belirterek Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’a teşekkür ettiler.

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ile vatandaşların gerçekleştirdiği sohbet sonrasında, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek ve yönetimi, Karaelmas Mahalle Teşkilatı ile toplantısına devam etti.

Toplantıda değerlendirmelerde bulunan Ayçiçe, “Teşkilat olarak üzerimize düştüğü şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Zonguldak Belediye Başkanımız Ömer Selim Alan yaptıkları ve Zonguldak’ımız için yeni projelerinden bahsetti. Yapılan hizmetler dışında talepleriniz oluyor. Bizlere gelen talepleri de teşkilat olarak belediyemize yetkililere iletiyoruz. Belediyemiz başkanımızın belirttiği gibi aciliyetine göre talepleri yerine getiriyor. Önümüzde önemli bir seçim var. 2023 hedeflerimiz doğrultusunda hepimiz daha çok çalışmalıyız. Bu akşam karşılamalarından ve desteklerinden dolayı Karaelmas.” dedi.

Toplantı teşkilat çalışları hakkında değerlendirmelerin ardından sona erdi. Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: KARAELMAS, MAHALLESİ’NDEN, TEŞEKKÜR,
Yorumlar
Haber Yazılımı