0
Haber Detayı
08 Ağustos 2018 - Çarşamba 18:48 Bu haber 2132 kez okundu
 
“KARİYERİME İL DIŞINDA DEVAM ETMEK İSTİYORUM”
Süper Amatör takımlarından Sakarya Kocaelispor da forma giyen Zonguldaklı futbolcu Fatih Özkan yeni sezonla ilgili açıklamalarda bulundu.
SPOR Haberi
“KARİYERİME İL DIŞINDA DEVAM ETMEK İSTİYORUM”

Süper Amatör takımlarından Sakarya Kocaelispor da forma giyen Zonguldaklı futbolcu Özkan, yeni sezonla ilgili açıklamalarda bulundu.  Süper Amatör Lig takımlarından Sakarya Kocaelispor geçen sezon ligi 4’ü bitirdi. 

“YENİ SEZONU PATLAMA SEZONU OLARAK GÖRÜYORUM”
Süper Amatör takımlarından Sakarya Kocaelispor da forma giyen Zonguldaklı futbolcu Fatih Özkan Oynadığım takımlarda iyi bir iz bıraktığımı düşündüğünü ifade eden Özkan, “Genç bir oyuncuyum gol atmaktan çok attırmayı seviyorum. Sağ sol açık pozisyonlarında görev alıyorum. Hızım en büyük silahım bazı şeyleri kanıtlamış bir oyuncuyum. Ama hiçbir zaman yeterli olmadığını düşündüğüm. Her zaman en iyisini layıkıyla vermeye çalışan bir oyuncuyum. Yeni sezon için bireysel olarak çalışmalarımı devam ettiriyorum. Hayal ettiğim hedefler doğrultusunda çalışıyorum. Genç bir oyuncu isen daha dazla kanıtlaman gerekir ben de bunun bilince olarak yeni sezonu patlama sezonu olarak görüyorum. Geçen sezon il dışında başarılı iyi bir sezon geçirdim iki farklı şehirde iki farklı takımda boy gösterdim. Oynadığım takımlarda iyi bir iz bıraktığımı düşünüyorum. Şuan için görüştüğüm takımlar var geleceğim için en doğru karar beni ileriye taşıyacak karar vermek için acele etmiyorum. Kazasız belasız sakatlık olmadan başarılı bir sezon geçiririm inşallah her şeyin hayırlısını diliyorum.” dedi. 
“OYNADIĞIM OYUNLA ATTIRDIĞIM GOLLERLE ADINDAN BAHSEDEN BİR FATİH ÖZKAN BEKLİYOR”
Bu sene patlama yılı olduğunu söyleyen Fatih Özkan, “Başarılı bir sezon bekliyor çok iyi hazırlanıyorum. Her anlamda bu yılı patlama yılı olarak görüyorum. Gollerimle oynadığım oyunla attırdığım gollerle adından bahseden bir Fatih Özkan bekliyor. Evet, aldım alıyorum. Görüşüyorum acele etmiyorum.” şeklinde konuştu. 
“BURANIN ÇOCUĞU OLDUĞUMUZ İÇİN BURADA YETERİ KADAR DEĞER GÖRMÜYORSUN”
Tabi iki burası bizim memleketimiz yuvamız ama dışarıda daha fazla kıymet bilindiğini söyleyen Fatih Özkan, “Ben kariyerime il dışında devam etmek istiyorum. Tabi iki burası bizim memleketimiz yuvamız ama dışarıda daha fazla kıymet biliniyor. Buranın çocuğu olduğumuz için burada yeteri kadar değer görmüyorsun.” cümlesine yer verdi. 
“VERDİ HER ZAMAN BÖYLE GENÇ OYUNCULARA ŞANS VERİLMİYOR”
Her zaman böyle genç oyunculara şans verilmediğini ifade eden Özkan, “Kozlu Belediyespor da genç takımlarda birçok başarı elde ettim. Kupa kaldırdım a takım seviyesinde ilk maçımı 14 yaşında Zonguldak Kömürspor’a karşı oynamıştım. O dönemler Faruk Bahadır hocama çok teşekkür ediyorum o yaşta bana güvenip o sezon kadroda yer buldum. Yeteri kadar şans verdi her zaman böyle genç oyunculara şans verilmiyor. Güzel günlerimin olduğu bir takım Kozlu Belediyespor.” dedi. 


“GÜZEL BİR SEZONU GERİDE BIRAKTIM”
Geçen Sezon güzel bir sezon geçirdiğini ifade eden Genç yetenekli futbolcu, “Sakarya Kocaelispor da forma giyen Zonguldaklı futbolcu Fatih Özkan 20 yaşındayım 28 maç 11 gol 6 Asistle takıma katkıda bulundum ve güzel bir sezonu geride bıraktım.” dedi.  Haber: Ekrem Açıkgöz 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “KARİYERİME, İL, DIŞINDA, DEVAM, ETMEK, İSTİYORUM”,
Yorumlar
Haber Yazılımı