Haber Detayı
23 Nisan 2015 - Perşembe 08:28 Bu haber 5647 kez okundu
 
Kartal yeniden Zonguldak’a kondu
Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün lisanslı ürünlerinin satışının yapıldığı Beşiktaş Kartal Yuvası Mobil TIR’ı, Zonguldak Kartalları Beşiktaş Taraftarlar Derneği’nin katkılarıyla yeniden Zonguldak’a geldi. Önceki akşam Valilik binasının arkasına konuşlanan Kartal Yuvası Mobil TIR’ı, Cuma akşamına kadar vatandaşlarımızın hizmetinde olacak.
SPOR Haberi
Kartal yeniden Zonguldak’a kondu

Beşiktaş’ın lisanslı ürünlerinin satışını yapan Kartal Yuvası TIR’ı, Zonguldak Kartalları Beşiktaş Taraftarlar Derneği’nin katkılarıyla yeniden Zonguldak’a geldi. Önceki akşam Valilik binası arkasındaki yerini alan Mobil TIR, 24 Nisan Cuma günü akşamına kadar siyah-beyaz renklere gönül veren Zonguldaklıların hizmetinde olacak.  Mobil TIR’da satışı yapılan lisanslı ürünler hakkında bilgi veren Kartal Yuvası TIR’ı sorumlusu Yiğit Ozan Demirci, Zonguldak’ta olmaktan ötürü duyduğu memnuniyeti de dile getirerek, “Zonguldak kendi memleketim olduğu için buraya farklı bir heyecanla geldik. Cuma akşamına kadar burada olacağız ve şimdiden büyük bir ilgiyle karşılandık. Zonguldak, taraftar sayımızın bir hayli yüksek olduğu bir şehir, bizlere gereken desteği gösteriyorlar. Taraftarımıza teşekkür ediyorum. Mobil TIR’ımızda lisanslı ürünlerimizin tamamına yakınını bulabilirler. Bu sefer yanımızda yazlık ürünlerimizi de getirdik. Tüm Beşiktaş taraftarlarını Mobil TIR’ımıza bekliyorum” dedi. 
Kulübe mali destek sağlamak ve Beşiktaş taraftarlarının lisanslı ürünlerle buluşturmak amacıyla 2001 yılında BJK Store adıyla kurulan mağazalar zinciri, 2007 yılında Yönetim Kurulu tarafından alınan karala ismini Kartal Yuvası olarak değiştirdi ve 5 Nisan 2007 yılında Türk Dil Kurumu tarafından ‘TDK Onurluğu’ ödülünü aldı.
Göksu Bayram

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BJK
Yorumlar
Haber Yazılımı