KELEŞ: BU HUKUKSUZLUĞA SESSİZ KALMAYACAĞIZ
Haber
25 Eylül 2022 - Pazar 12:20 Bu haber 781 kez okundu
 
KELEŞ: BU HUKUKSUZLUĞA SESSİZ KALMAYACAĞIZ
GÜNDEM Haberi
KELEŞ: BU HUKUKSUZLUĞA SESSİZ KALMAYACAĞIZ

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş Kilimli balıkçı barınaklarının yıkılmasına tepki gösterdi.

Bu hukuksuzluğa sessiz kalmayacaklarını söyleyen Keleş, “Kilimli Belediye Başkanı yanlış insanların, sözde abilerinin sözünü tutmayı bıraksın. Ak Parti İl Başkanı Muammer Avcı’da bir an evvel kulağını çeksin.” dedi.

DEVA Partisi İl Başkanı Fatih Keleş yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: 

“DEVA KADROLARI OLARAK TAM DESTEK YANLARINDAYIZ”

“Zonguldak mahkemelerince henüz karara bağlanmamış olmasına rağmen, balıkçı barınaklarına yıkım ekibi göndermek nasıl bir akıl tutulmasıdır. Bu özgüveni kimden aldıkları aşikardır. ‘Siz yıkın, mahkeme arkanızdan gelir’ diyen bir Bakan olursa, ‘siz yıkın mahkeme kararı olmasa da olur’ diyen bir Belediye Başkanı da olur.

Maalesef adaletin, hukukun göz ardı edildiği, kanunların yok sayıldığı bir dönem içerisindeyiz. Belediye Başkanı meydanda yok, şerefli Türk Polisi vatandaşla karşı karşıya bırakılmış halde.  İlçe Başkanımız olay yerinde vatandaşlarımızın yanında yer almaktadır.  Bu hukuksuzluğa sessiz kalmayacağız.

Kilimli Belediye Başkanı yanlış insanların, sözde abilerinin sözünü tutmayı bıraksın. Ak Parti İl Başkanı Muammer Avcı’da bir an evvel kulağını çeksin.

Kimse bu hukuksuzluğun yanında yer almamalı. Kilimlili hemşerilerimizi mağdur etmeye hiç kimsenin hakkı yoktur. Bu mücadelede DEVA kadroları olarak tam destek yanlarındayız.  Vandallıktan değil, hukuktan yanayız!” şeklinde açıklamada bulundu.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: KELEŞ:, BU, HUKUKSUZLUĞA, SESSİZ, KALMAYACAĞIZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı