google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
10 Temmuz 2020 - Cuma 15:42 Bu haber 1598 kez okundu
 
KEMAL AYDIN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
SİYASET Haberi
KEMAL AYDIN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Zonguldak Merkez İlçe başkanlığı yarışına Kemal Aydın'da katıldı ve Milletvekilliği sayısını üçten beşe çıkaracağını söyledi.

 AK Parti Merkez İlçe başkanlığına adaylığını açıklayan Aydın, “Çünkü ben bu partinin kurucularındanım ve kendimi şanslı görüyorum dedi.

AK Parti Zonguldak Merkez İlçe başkanlığına Yusuf Gülay, Ömer Erbay ve Aziz Aydoğdu'dan sonra Kemal Aydın'da AK Parti Merkez ilçe başkanlığına aday olacağını açıkladı.

Parti'nin kurucusu olduğunu ve partiye yıllardır hizmet ettiğini belirten Kemal Aydın,

"Mustafa Çağlayan başkanımız Ak parti llçe başkanı aday olmayacağım dedikten sonra Parti'nin birleştirici gücü olarak çevremde bana aday olmam için  sürekli ısrar ediliyor. Ben de bu ısrar üzerine aday olmayı düşündüm. şu anda il başkanımızla görüştüm, il başkanımızın olurunu aldım. Milletvekillerimizle  görüşüyorum. İnşallah  partimizi daha iyi yerlere getirmek için çalışacağım. Bu donanım bizde var altyapı bizde var.  Bu güne kadar AK Parti il disiplin Kurulu üyeliği görevini yürütüyorum. Aynı zamanda AK Parti eğitim programında Zonguldak'ta ilk kez siyaset akademisi birinciliğini aldım. Cumhurbaşkanımızın başbakan olduğu dönemde ödüllü kendisinden aldım.  Bu göreve hazırım inşallah görevi bana tevcih ederlerse ben de bu çalışmaları yaparım. Kendimi şanslı görüyorum. Çünkü ben bu partimizin kurucularındanım. Şu anda bizim en büyük sıkıntımız önümüzdeki cumhurbaşkanlığı seçimidir. Hiç bir üyemizi kaybetmeden diğer siyasi partilerden de yeni katılımlar sağlamamız lazım,  artıya geçmemiz lazım. Üç milletvekilimiz var bunu beş yapmamız lazım birliği beraberliği sağlayacağız.”

Haber : Muhammet KARAPINAR 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KEMAL, AYDIN, ADAYLIĞINI, AÇIKLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı