google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
13 Temmuz 2020 - Pazartesi 14:16 Bu haber 1314 kez okundu
 
KÖMÜRSPOR YÖNETİCİLERİ NEREDE?
Zonguldak Kömürspor’un altyapısına kırmızı-lacivertli yönetim yerine İş insanı Alaattin Kurnaz destek sağlıyor.
SPOR Haberi
KÖMÜRSPOR YÖNETİCİLERİ NEREDE?

TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Zonguldak Kömürspor, A takımda olduğu gibi altyapıyla da mücadele etmeye devam ediyor. Son yıllarda alt yapıda kendini göstermeye başlayan Zonguldak Kömürspor altyapısı, ne yazık ki kırmızı-lacivertli yönetim tarafından gerekli desteği göremiyor.

PROJELER KARŞILIK BULMUYOR

Zonguldak Kömürspor A.Ş. Başkanı Hakan Hürfikir, Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, Futbol Şube Sorumlusu Hacı Demir ve Şükrü Öztürk öncülüğünde hayata geçirilmeye çalışılan bazı projeler, diğer yöneticiler tarafından karşılık bulamıyor. Zonguldak Kömürspor’a hiçbir şekilde katkı sağlamayan yöneticiler yerine Zonguldak Kömürspor altyapısına iş insanı Alaattin Kurnaz sahip çıktı.

YÖNETİM YERİNE, KURNAZ SAHİP ÇIKTI

Ekonomik yönden zor günler yaşayan ve tam anlamıyla bir çıkmazın içerisine giren kırmızı-lacivertli kulüp, şehrin ileri gelenlerinden destek göremediği gibi çoğu yöneticisinden de göremiyor. 31 yöneticinin çoğu Zonguldak Kömürspor’un kulüp binasına dahi uğramıyor.  Alt yapıya mevcut yöneticiler sahip çıkmazken, İşadamı Alaattin Kurnaz sahip çıkıyor. Geçtiğimiz yıl Zonguldak Kömürspor altyapısına çok sayıda malzeme ve forma hediye eden Kurnaz, yeni sezonda da aynı desteği vereceği öğrenildi.

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: KÖMÜRSPOR, YÖNETİCİLERİ, NEREDE?,
Yorumlar
Haber Yazılımı