google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
03 Nisan 2020 - Cuma 15:39 Bu haber 1569 kez okundu
 
KOZLU VEFA DESTEK GRUBU VATANDAŞIN YANINDA
GÜNDEM Haberi
KOZLU VEFA DESTEK GRUBU VATANDAŞIN YANINDA

Kozlu Belediyesi Vefa Destek Grubu 7/24 hizmet anlayışıyla ilçe merkezi, mahalle ve köylerde mağdur insanlara yardımcı oluyor. 
Coronavirüs nedeniyle sokağa çıkma yasağı bulunan 65 yaş üstü vatandaşlar ile engelli ve kimsesizlerin gıda ve ilaç ihtiyacını karşılayan ekipler, "Vefa Destek Grubu 7/24 Hizmet. Arayın yardımcı olalım. 0549-331-00-68" parolasıyla herkese yardımcı oluyor.
Kozlu Vefa Destek Grubu'nda görevli grup sorumlusu Cengiz Alagözoğulları ile destek birimi görevlilerinden Kazım Aldemir, ekip olarak gece gündüz demeden mağdur insanların imdadına yetişmeye çalıştıklarını belirtti. 
Günde sadece bir ekibin 20-30 kişinin ilaç, gıda ve temizlik malzemesi gibi temel ihtiyaçlarını giderdiklerinin belirten Aldemir, “ Bu salgın nedeniyle evinden çıkamayan vatandaşlara yardımcı oluyoruz. Sadece Kozlu ve mahallelerinde değil, köylerde de hizmet veriyoruz. Yaşlılarımıza yardımcı olmak ve onların 'Allah razı olsun' demesi her şeye değiyor. Gücümüz yettiğince onların hizmetinde olacağız.” dedi.  Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: KOZLU, VEFA, DESTEK, GRUBU, VATANDAŞIN, YANINDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı