Haber Detayı
12 Mayıs 2017 - Cuma 13:05 Bu haber 7096 kez okundu
 
Kozlu’ya Halk Bankası şubesi
Kozlu’ya Halk Bankası şubesi açılması için girişimler başladı.
EKONOMİ Haberi
Kozlu’ya Halk Bankası şubesi

Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, İlçe Başkanı Ahmet Özdemir, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatif Başkanı Turan Emeksiz, Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar ile birlikte Halk Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu’ndan şube açılmasını istedi.
Konu ile ilgili  konuşan Turan Emeksiz, “ Gelişmeler çok olumlu. Sayın Genel Müdür şube maliyet çalışması yapıp karar verileceğini belirtti.” Dedi. 
Ziyaret ile ilgili açıklama yapan Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz ’’ Gelişen büyüyen ilçemizin ihtiyaçları için Ankara’da Halk Bank Genel Müdürümüzü Ziyaret Ederek İlçemizde Halkbankası’nın Şubesinin açılmasını istedik yapılan görüşmeler çok olumlu geçti. misafirperliğinden dolayı HalkBankası Genel Müdürümüze ve Ankara’da bize desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Zonguldak Milletvekilimiz Özcan Ulupınar’a teşekkür ederiz’’ dedi.
Ulupınar, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Kozlu devamlı büyüyen ve her geçen gün ihtiyaçları artan bir ilçemiz ve bu ilçemizde Halkbank’ a ait şubemiz yok. Bu ihtiyaca karşılık ve gelen talepler doğrultusunda Halkbank Genel Müdürümüz Sayın Taşkesenlioğlu’ndan randevu istedik. Belediye Başkanımız, AK Parti İlçe Başkanımız ve Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Turan Emeksiz ile bu ziyareti gerçekleştirdik. Genel Müdürümüze Kozlu’nun durumunu, kapasitesini ve şube için şartların elverişliliğinden bahsettik. Genel Müdür Ali Fuat Bey, konuya olumlu baktıklarını, çözüme ulaşılması için ellerinden gelen yardımı yapacaklarını söyleyerek, gerekli çalışmaların yapılması yönünde ilgili birimlere talimat verdi. Biz de olumlu geçen toplantının ardından kendilerine gösterdikleri hassasiyet için teşekkür ettik.”  ifadelerine yer verdi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kozlu’ya, Halk, Bankası, şubesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı