Haber Detayı
09 Nisan 2019 - Salı 11:08 Bu haber 4729 kez okundu
 
MHP’DEN BAŞKAN ALAN’A ZİYARET
SİYASET Haberi
MHP’DEN BAŞKAN ALAN’A ZİYARET

MHP İl Başkanı Varol Demirköse beraberinde Meclis üyeleri Ömer Ay ve Okan Doğramacı ile birlikte Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’a “hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’a Zonguldak için yapılacak her faydalı işte destek olacaklarını belirten MHP il Başkanı Varol Demirköse şunlara ifade etti.

DEMİRKÖSE: ZONGULDAK İÇİN DESTEK OLACAĞIZ

“Bizler Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları olarak kazanan arkadaşlarımızın hepsine görevlerinde başarılar diliyorum. Allah utandırmasın, Allah hayırlı görevler yapmalarını nasip etsin. Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları olarak da halkımızın bize verdiği görev doğru yapılan her işe destek olmak, yapılanların takipçisi olmak taşın ucundan tutmak. Sayın başkanımıza görevlerinde başarılar diliyorum. Zonguldak için yapılacak her faydalı işte mutlaka destek olacağız.” dedi.

ALAN: ZONGULDAK’IMIZI HAK ETTİĞİ YERLERE HIZLI BİR ŞEKİLDE GETİRECEĞİZ

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan da yaptığı konuşmada, MHP heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Biz biriz beraberiz, ayrı gayrımız yok.  Bu süreçte gayet centilmence, saygı, sevgi çerçevesi içerisinde bir süreç yaşadık, 120 günlük bir süreç oldu. Hiç birbirimizi kırmadan, birbirimize en ufak bir şey demeden süreci tamamladık. Ben,  il başkanımıza, teşkilatlara, Başkan adayımız Hamdi Bey’e de teşekkür ediyorum. Bundan sonra da inşallah daha da kenetlenerek omuz omuza Zonguldak’ımız için elimizden gelenin daha fazlasını yapmak için koşturacağız, mücadele edeceğiz. Birbirimize danışacağız, zaten meclisteki iki arkadaşımızla her daim birlikte olacağız. Ben hep şunu söylemiştim bu süreçte, 1 Nisan’dan sonra yine bu caddelerde beraber olacağız. Yüz yüze bakacağız, Allah’a hamdolsun birbirimize yüzüne bakamayacak çirkin durumlar hiç olmadı. Zonguldak’ta örnek bir süreç yaşandı bana göre Türkiye’de örnek olmalı bu süreç. Dediğim gibi siyasi görüşü ne olursa olsun bizim bundan sonra tek derdimiz Zonguldak’ımızın menfaatleri için koşturmak. İnşallah hep en doğruları beraber istişare ederek, tartışarak, görüşerek yapacağız. Çünkü Zonguldak’ımızın buna çok ihtiyacı var. Biz de zaten sürecin başından beri buna talip olduğumuzu söyledik. Vatandaşımızın teveccühü sonrası 31 Mart’ta böyle bir tablo ortaya çıktı. Ben hem Zonguldak’ımıza, hem ülkemize, hem de bütün teşkilatlara hayırlı olmasını temenni ediyorum, inşallah bu birlik beraberliğimiz, samimiyetimiz artarak devam edecek bunun da kazananı Zonguldak olacak. Ben hep şunu söyledim; 31 Mart akşamında kaybeden olmadı Zonguldak’ta, ama kazanan bütün Zonguldak oldu inşallah hep beraber çalışarak, omuz omuza vererek Zonguldak’ımızı hak ettiği yerlere hızlı bir şekilde getireceğiz” dedi.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP’DEN, BAŞKAN, ALAN’A, ZİYARET,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı