Haber Detayı
28 Nisan 2015 - Salı 17:28 Bu haber 2040 kez okundu
 
Milli İttifak Adayları, GMİS’i ziyaret etti
Zonguldak Saadet Partisi (SP) ve Büyük Birlik Partisi (BBP) Milli İttifak Adayları, Genel Maden İşçileri Sendikası’nı (GMİS) ziyaret etti.
- Haberi
Milli İttifak Adayları, GMİS’i ziyaret etti

Zonguldak SP ve BBP Milli İttifak Adayları Yusuf Çetin ve Ahmet Çolak beraberinde SP ve BBP Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte GMİS Genel Başkanı Ahmet Demirci’ye ziyaret gerçekleştirdiler.
Gerçekleştirilen ziyarette konuşan Milli İttifak Adayı Yusuf Çetin, kendilerine en yakın gördüklerini kurumu ziyaret ettiklerinden dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.
Çetin: “İşin doğrusunu söylemek gerekirse biz bugün yuvamıza geldik. Çünkü Zonguldak demek taşkömürü demek maden demektir. Zonguldak’ın en büyük Sivil Toplum Kuruluşu, Zonguldak’ın canı kanı Genel maden İşçileri Sendikasının Genel Başkanı oldunuz. Ben bu vesile ile ilk önce şahsınızda bütün arkadaşlarınızı tebrik ediyorum. Önümüzde ki süreçle ilgili hayırlı çalışmaları beraberce yaparız diye düşünüyorum.  7 Haziran seçimleri dolayısıyla Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi Milli İttifakın aday arkadaşları olarak en yakın gördüğümüz kendisiyle iç içe olduğumuz kurumla beraber olmak istedik. Bunun zevkini ve hazzını yaşıyoruz. Buradan aldığımız enerji ve sinerjiyi Zonguldak halkıyla paylaşacağız diye ümit ediyorum” dedi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Milli, İttifak, Adayları,, GMİS’i, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı