Haber Detayı
17 Nisan 2015 - Cuma 21:25 Bu haber 3612 kez okundu
 
Milli İttifak Adayları gül dağıttı
Alperen Ocakları Zonguldak Şubesi tarafından Kutlu Doğum Haftası çerçevesinde vatandaşlara gül dağıttı.
SİYASET Haberi
Milli İttifak Adayları gül dağıttı

Alperen Ocakları Zonguldak İl Başkanlığı tarafından Kutlu Doğum Haftası çerçevesinde Gazipaşa Caddesinde vatandaşlara gül dağıtımı gerçekleştirdi. 
Alperen Ocakları Zonguldak İl Başkanlığı tarafından düzenlenen gül Dağıtım etkinliğine Zonguldak Saadet Partisi (SP) İl Başkanı Sadık Kar, Büyük Birlik Partisi (BBP) Zonguldak İl Başkanı Taner Yıldırım, Zonguldak Milli İttifak Milletvekili Adayları Yusuf Çetin ve Ahmet Çolak’ta destek verdi. 
Milli İttifak Milletvekili Adayı Yusuf Çetin etkinlikte yaptığı konuşmada gül dağıtım etkinliğini düzenledikleri için teşekkür etti. Çetin: “Peygamber Efendimizin doğum günü münasebetiyle Diyanet İşleri Teşkilatı 14-20 Nisan tarihlerini Kutlu doğum Haftası çerçevesinde kutlamaktayız. Bu vesile ile Alperen Ocakları da Peygamber Efendimizi anlama ve anlatma adına en güzel ifade simge olarakta gül dağıtımını organize ettiler. Bu vesile ile Alperen Ocaklarındaki kardeşlerimizi tebrik ediyorum. İnşallah bizim 7 Haziran seçimlerinde milli ittifaka destek adı altında ki bu destek gül dağıtımımız hayırlara vesile olur diyorum” dedi.
Alperen Ocakları Zonguldak İl Başkanı Murat Karadeniz, etkinliği Kutlu Doğum Haftasında gül dağıtımın etkinliğini geleneksel hale getirdiklerini ifade etti. Karadeniz: “Geleneksel hale getirdiğimiz gül dağıtım etkinliğinin bu sene 6.sını yapıyoruz. Her sene 14-21 Nisan arasında Kutlu Doğum Haftası olması münasebetiyle vatandaşlarımıza gül dağıtımında bulunuyoruz. 7 Haziran Milletvekilliği seçimlerinde Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisinin oluşturduğu milli İttifak milletvekili adayları Yusuf Çetin ve Ahmet Çolak’ta etkinliğimize katıldılar. Vatandaşlarımızda etkinliğimize yoğun ilgi gösteriyorlar. Divan Edebiyatımızda Peygamber Efendimizi gül temsil ediyor. Biz gül dağıtımını Peygamber Efendimizin ruhuna göndermede bulunsakta insanlık için önemli olan Peygamber ahlakıyla ahlaklanabilmek bunun içinde Rabbim bu millete Peygamber ahlakıyla ahlaklanabilmeyi nasip etsin” şeklinde konuştu.  Aslı Yalcı

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Alperen Ocakları, Büyük Birlik Partisi, Saadet Partisi
Yorumlar
Haber Yazılımı