google-site-verification=xfFz-F1IWG-jrKWY1FSzE2BoEKXyCxwkXubRPveg5wU
Haber Detayı
17 Nisan 2015 - Cuma 21:33 Bu haber 2258 kez okundu
 
Milli İttifak Adayları KGD’yi ziyaret etti
Zonguldak Saadet Partisi (SP) ve Büyük Birlik Partisi (BBP) Milli İttifak Milletvekili Adayları, Karaelmas Gazeteciler Derneğini (KGD) ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Milli İttifak Adayları KGD’yi ziyaret etti

SP ve BBP Milli İttifak Milletvekili Adayları Yusuf Çetin ve Ahmet Çolak, KGD Başkanı Osman Sav’a ziyaret gerçekleştirdiler.

Ziyarette konuşan Milletvekili Adayı Yusuf Çetin, parlamentoda yer alırlarsa Zonguldak’ın sorunlarını çözüme doğru götürmenin gayreti içerisinde olacaklarını ifade etti. Çetin: “Milli İttifak’ın milletvekili adayları olarak KGD’yi ziyarete geldik. Birlikte Zonguldak’ımızın sorunlarını istişare edeceğiz. Karaelmas Gazeteciler Derneği, aslında tam da Zonguldak’ın bir fotoğrafı gibidir. Biz Zonguldak ve Zonguldaklılar olarak demokrasiyi benimsemiş olan bir kentiz. KGD’de seçilmiş olan bütün kardeşlerimize bu güne kadar yön veren, yön gösteren bir sivil toplum kuruluşu konumundadır. Bunun yanında da siyasi partilere sürekli argüman vererek yapılması gereken çalışmalara doğru iten bir konumdadır. Biz eğer seçilir ve parlamentoda yer alırsak Zonguldak’ın sorunlarını çözüme doğru götürmenin gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Milletvekili Adayı Ahmet Çolak, mazlumların sesi olacaklarını ifade ederek: “Seçim ziyaretlerimiz kapsamında Zonguldak’ımızın ên önemli sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Karaelmas Gazeteciler Derneği’ni ziyaret ettik. SP ve BBP olarak bir ittifak yaptık. Bir araya geldik ve bunun için de bir şart koşmadık. İnşallah dava arkadaşlarımız ile birlikte 7 Haziran seçimleri için güzel bir hazırlık yapıp güzel bir seçim süreci geçireceğiz. Milletimizin gönüllerine gireceğiz ve barajı açarak meclise gireceğiz. Hem milletimizin, hem de dünyadaki bütün mazlumların sesi olacağız” diye konuştu.

KGD Başkanı Osman Sav ise ziyaretten duyduğunu memnuniyeti dile getirdi. SP ve BBP’ne kurmuş oldukları Milli İttifak’ta başarılar dileyen Sav: “Karaelmas Gazeteciler Derneği olarak, Sayın Yusuf Çetin’in söylediği şeyleri yapmaya çalışıyoruz ve bu yaptıklarımız karşısında tebrikler almak bizi mutlu ediyor. Biz bir sivil toplum kuruluşuyuz ve bir sivil toplum kuruluşlunun yapması gereken şeyler de bunlardır. Sizler ve diğer siyasi parti mensupları ile her zaman istişare halinde olduk. Seçilecek olan milletvekillerimize Zonguldak’ımızın sorunlarını hem dosya haline sunacağız. Gerek haber halinde sunacağız gerek de köşe yazılarımızda bu sorunları dile getireceğiz. SP ve BBP’ne kurmuş oldukları Milli İttifak’ta başarılar diliyorum. Çıkmış olduğunuz yolda Allah yardımcınız olsun” şeklinde konuştu. Aslı Yalcı

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Milli, İttifak, Adayları, KGD’yi, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı