Haber Detayı
18 Mayıs 2017 - Perşembe 17:50 Bu haber 2212 kez okundu
 
MİLLİ SPORCULARDAN VALİ KABAN’A ZİYARET
Zonguldak’ın milli gururu olmayı başaran Zonguldaklı sporcular, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Gürel Karayılmaz öncülüğünde, Zonguldak Valisi Ali Kaban’ı ziyaret ettiler.
SPOR Haberi
MİLLİ SPORCULARDAN VALİ KABAN’A ZİYARET

Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz, boks, atletizm ve disk atma branşlarında başarılar elde milli sporcular ve antrenörler, Zonguldak Valisi Ali Kaban’ı makamında ziyaret ettiler. 15-21 Mayıs Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında Avrupa ve Dünya Şampiyonaları‘nda dereceleri olan Boks ve Atletizm branşlarındaki milli sporculara Vali Ali Kaban ödüllerini takdim etti.

AHMET KARAYILMAZ BİLGİ VERDİ

Zonguldak Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında yapılan ziyarette Milli boksörler ve atletleri Vali Ali Kaban’a tanıttı. Karayılmaz, Milli Sporcuların başarılarıyla ilgili Vali Kaban’a bilgi verdi.

VALİ KABAN BAŞARILAR DİLEDİ

Ziyarette Boks Genç Milli Takım Antrenörü İshak Tiryaki ve 4 Milli boksörün yanı sıra Atletizm Antrenörü Utkun Duman ve 5 milli atlet yer aldı. Vali Kaban, sporculara başarılarının devamını diledi. Haber: Fadime YILMAZ ELMA

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MİLLİ, SPORCULARDAN, VALİ, KABAN’A, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı