Haber Detayı
22 Nisan 2015 - Çarşamba 21:17 Bu haber 7119 kez okundu
 
Minik sanatçılar sahnede
Bülent Ecevit Üniversitesi Devlet Konservatuvarının Zonguldak Valiliği işbirliği ile sürdürdüğü Zonguldaklı Öğrenciler Klasik Müzikle Buluşuyor Projesi kapsamında, çocuklar bu kez BEÜ Prof. Dr. Arif Amirov Konferans Salonunda sahne alan akranlarının performanslarını izlediler.
ÇOCUK Haberi
Minik sanatçılar sahnede

Zonguldak’taki çeşitli ilk ve ortaokullarda öğrenim gören 200 öğrencinin yanı sıra Rektör Vekili Prof. Dr. M. Halûk Güven, Üniversitenin akademik ve idari personeli ve öğrenci velilerinin izlediği konser, 22 Nisan günü gerçekleştirildi. 
 “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Özel Konseri”nde, BEÜ’lü öğretim elemanları ile birlikte sahne alan minik öğrenciler seslendirdikleri eserlerle akranlarından büyük alkış aldılar. Minikler özellikle bireysel performansları ile beğeni topladı. 
İlber Özer (piyano), Celal Mert Çamlıbel (piyano), Ekin Demir (piyano), Semih Ercan (gitar), Nehir Sağlam (keman), Beren Dündar (piyano) bireysel performansları ile göz doldurdular. İzleyiciler BEÜ Akademik Oda Orkestrasını başarıyla yöneten minik Şef Tuğsam Turgut’u dakikalarca alkışladılar. 
Konser sonunda Rektör Vekili Prof. Dr. M. Halûk Güven, öğrencileri tek tek kutlayarak, Şef Tuğsam Turgut’a çiçek taktim etti. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Minik, sanatçılar, sahnede,
Yorumlar
Haber Yazılımı